SteelSeries Rival 110 birden kesildi

Nartive

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bundan 2 sene önce almış olduğum SteelSeries Rival 110 Mouse'um bugüne kadar sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu fakat yarım saat önce oyun oynarken aniden bağlantısı kesildi ve bir daha da gelmedi. Laptop'ımda 3 giriş var 3'üne de taktım fakat çalışmadı. Daha sonra başka bir Laptop'a taktım onda da çalışmadı. Bilgisayarıma takıp SteelSeries Engine 3 uygulamasına bakıyorum not connected diyor. Ayrıca Mouse'u taktıktan 1-2 dakika sonra da sağ altta bir uyarı çıktı ama bir daha çıkmadı. Uyarıda cihazın bozuk olduğunu söylüyordu diye hatırlıyorum.
Bir de şunu ekleyeyim Mouse'un kablosunda herhangi bir sıkıntı göremedim.
Eski Mouse'u denedim o çalışıyor. Sanırım şimdiki Mouse'um bozuldu. Ne yapmam gerek, herhangi bir çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın USB girişinde veya mouse'unuzun USB'sinde bir sorun olabilir. Büyük ihtimalle mouse üzerinde çünkü başka cihazda da denemişsiniz. Garantisi devam etmiyordur büyük ihtimalle. Başka yol varsa deneyin. Yoksa ve mouse'tan memnunsanız ücret ödeyerek servise yollayabilir veya yeni bir mouse alabilirsiniz.

Bilgisayarınızın USB girişinde veya mouse'unuzun USB'sinde bir sorun olabilir. Büyük ihtimalle mouse üzerinde çünkü başka cihazda da denemişsiniz. Garantisi devam etmiyordur büyük ihtimalle. Başka yol varsa deneyin. Yoksa ve Mouse'tan memnunsanız ücret ödeyerek servise yollayabilir veya yeni bir mouse alabilirsiniz.

Hocam fareyi bağlayıp öyle bıraktım. 15-20 dakika sonra yukarıda bahsettiğim uyarı tekrar geldi.

j7l05n.png

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries gibi markaya yakışmadı neyse tahminim içindeki entegre arızlanmış olabilir. Servise versen fiaytı kadar maliyet çıkarırlar içindeki entegre taş çatlasa 30 lira ama işçilikten o parayı alacaklar.

Aygıtlar ve Yazıcılar'dan görebiliyor musunuz peki?
Dediğiniz gibi bir kısım bulamadım hocam.
SteelSeries gibi markaya yakışmadı neyse tahminim içindeki entegre arızlanmış olabilir. Servise versen fiaytı kadar maliyet çıkarırlar içindeki entegre taş çatlasa 30 lira ama işçilikten o parayı alacaklar.
Bencede yakışmadı. Ama ben zaten teknolojik aletler konusunda çok şanssızımdır. Aldığım her üründe kesinlikle problem çıkar. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı