SteelSeries Rival 3 62513 nedir?

Selam arkadaşlar, belirttiğim mousu alacağım fakat bu yanında yazan 62513 kod ne oluyor? Diğer sitelerde böyle yazmıyor.
SteelSeries Rival 3 62513 Optik 6 Tuş 8500CPI Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com
Sanırım model kodu. Yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Rival 3 alınmaz ama, Delux M625 PMW3360 bütçeniz dahilinde en iyi seçeneklerden biri olur .

Selam arkadaşlar, belirttiğim mousu alacağım fakat bu yanında yazan 62513 kod ne oluyor? Diğer sitelerde böyle yazmıyor.
SteelSeries Rival 3 62513 Optik 6 Tuş 8500CPI Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com
Almayın bu arada.

SteelSeries Sensei Ten RGB Gaming Mouse 18000 DPI Optik Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Sanırım model kodu. Yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Rival 3 alınmaz ama, delux M625 PMW3360 bütçeniz dahilinde en iyi seçeneklerden biri olur.

Optiği iyi ve bilindik bir marka almak istiyorum dediğiniz mousu ilk defa duydum takılmasın yeter benim için SteelSeries'in optikleri g

Rival 3 var çok memnunum gerçekten hafif mouse ve büyük resimdeki kadar küçük değil ve usbide kauçuk gibi mouse ile hızlı asğ sol yaptın mı rahat oluyor.

Kanka ben zaten şu an kullandığım mousu tkaılıyor sensoru kötü diye değişiyorum memnunsun yanı Rival 3'ten tkaılmıyor değil mi hızlı ceıvrınce baktım vıdeolarına takılmıyormus zaten SteelSeries mousları kalıtelı oluyor.

Rival 3 var çok memnunum gerçekten hafif mouse ve büyük resimdeki kadar küçük değil ve usbide kauçuk gibi mouse ile hızlı asğ sol yaptın mı rahat oluyor.
LOD sorunu, shape ve dahası. Alınmaz.

Optiği iyi ve bilindik bir marka almak istiyorum dediğiniz mousu ilk defa duydum takılmasın yeter benim için SteelSeries'in optikleri g

Kanka ben zaten şu an kullandığım mousu tkaılıyor sensoru kötü diye değişiyorum memnunsun yanı Rival 3'ten tkaılmıyor değil mi hızlı ceıvrınce baktım vıdeolarına takılmıyormus zaten SteelSeries mousları kalıtelı oluyor.
Sensei Ten alın. Ayrıca Delux bilinmeyen fakat kaliteli bir markadır 3360 kullanıyor. Sensei Ten alın geçin.

Sensei ten ile ilgili valorant videosu bulamadım bildiğiniz var ise atabilirmisniz
VALORANT videosuna gerek yok. Switch ve sensörü güzel. Sensörü dünyada 5 - 6. sırada olması lazım.

Sensei ten ile ilgili valorant videosu bulamadım bildiğiniz var ise atabilirmisniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonda varmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı