SteelSeries Rival 3 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300 350
Daha fazla para vererek daha kötü bir fare niye alsın?

270 civarına Rival 3 düşünülebilir. Yine de LOD, yay sesi ve gıcırdama sorunu yaşayanlar var. Eline göre V2 Mini alabilirsin.
Normaliyle sadece boyut farkı var sanırım.

Şuan Rival 3 güncel farem. 6-7 olacak ve çok memnunum. Bundan önce de Rival 110 kullanıyodum. Yapılarının neredeyse aynı olmasından dolayı seçtim. Hafif ve iyi bir sensörü olan şık bir mouse. Sol tık gıcırdama sorununu bir kaç kişide gördüm ama bu zamana kadar hiç yaşamadım. Eğer Fingertip tutuş yapan bir kullanıcı isen kesinlikle alman gerektiğini düşünüyorum.

Daha fazla para vererek daha kötü bir fare niye alsın?

270 civarına Rival 3 düşünülebilir. Yine de LOD, yay sesi ve gıcırdama sorunu yaşayanlar var. Eline göre V2 Mini alabilirsin.
Ben kullanıyorum, gayet memnunum. Sırf siz beğenmediniz için kötü mü oluyor?

Normaliyle sadece boyut farkı var sanırım.
Evet hocam. V2 ile V2 Mini arasında sadece boyut ve sensör farkı var. V2'de Focus+, V2 Mini'de PWM 3359 vardı sanırım. İkisi de taş gibi sensörler.
Ben kullanıyorum, gayet memnunum. Sırf siz beğenmediniz için kötü mü oluyor?
Rival 300s, Rival 3'ten daha kötü bir fare her açıdan. Kronik taramama sorunlu neredeyse, sensörü Rival 3'ten daha eski ve daha kötü, şekli herkesin eline oturacak şekilde değil v.s. Hem siz beğenmediniz lafını bana demeniz ironik, Steelseries'in ürünlerini de firmayı da beğenirim, bilen bilir.

Rival 3 aldım herkese teşekkürler. 2 gün önce aldım daha yeni yazma fırsatım oldu ve şu anlık bir sorunla karşılaşmadım. Rival 3 elime tam oturuyor neredeyse herkese teşekkürler. Konu kapansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı