SteelSeries Rival 3 alınır mı?

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Bu fiyata bakılırsa çok fazla olumlu yorum gördüm ve 620 TL fiyatına sizce değer mi? Elim 20 cm, claw grip tutuş şekline sahibim. Bazıları takılmalar olduğunu ve lod sorunu olduğunu söylüyor. Lod sorununu bant ile çözenler olmuş. Eli büyük olanlar için kötü bir mouse denmiş ama claw grip olduğum için zaten elimin boyu kısalacaktır. Oynadığım oyunlar: LoL, CS:GO, Minecraft gibi gibi. (Bu arada kablolu olan versiyonu)

Bu fiyata bakılırsa çok fazla olumlu yorum gördüm ve 620 TL fiyatına sizce değer mi? Elim 20 cm, claw grip tutuş şekline sahibim. Bazıları takılmalar olduğunu ve lod sorunu olduğunu söylüyor. Lod sorununu bant ile çözenler olmuş. Eli büyük olanlar için kötü bir mouse denmiş ama claw grip olduğum için zaten elimin boyu kısalacaktır. Oynadığım oyunlar: LoL, CS:GO, Minecraft gibi gibi. (Bu arada kablolu olan versiyonu)

Hayır alınmaz hocam. Tavsiye etmem. Sensörüne göre istediği fiyat çok yüksek.

Onun yerine Delux M800, ROG Keris wired, Ajazz AJ199 modellerine bakabilirsin.

1 senedir kullanıyorum ve kesinlikle önermem. Kronik LOD sorunu mevcut. Sensöre bant yapıştırarak kullanıyorum. Ayrıca scroll tuşu kendi kendine basıyor bazen.

Hayır alınmaz hocam. Tavsiye etmem. Sensörüne göre istediği fiyat çok yüksek.

Onun yerine Delux M800, ROG Keris wired, Ajazz AJ199 modellerine bakabilirsin.

Hocam AJ199 hatırladığım kadarıyla yeni çıkmıştı, o yüzden pek emin olamadım. İleriki safhada ne olur göremediğim için 900TL fiyat bandından vazgeçtim. HyperX haste görmüştüm fakat onun da fiyatları 930'lara kadar çıktı. Delux M800 için de 3335 sensörlü olanı alın deniyordu fakat 3335 olanı stoklardan kaldırılmış galiba. Şu an aktif olarak satılan 3389 hali alınır mı? @Rona

1 senedir kullanıyorum ve kesinlikle önermem. Kronik LOD sorunu mevcut. Sensöre bant yapıştırarak kullanıyorum. Ayrıca scroll tuşu kendi kendine basıyor bazen.
Bakın bir bu yorum var
3 sene kullandım hiç takılma falan olmadı.
Bir de bu. Ben hangisine güveneyim ki şimdi?

Aylarca kullandım tek bir sıkıntı bile yaşamadım. Ledleride çok başarılı. Bu fiyata bu kadar oluyor. Gidip de G PRO X Superlight performansı beklemek saçma zaten.

Geri
Yukarı