SteelSeries Rival 3 bir kere basılmasına rağmen birden fazla basılmış gibi çalışıyor

Bütçe
800

thesilent

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 2,5 senedir kullandığım Rival 3 faremin sol ve sağ tık problemleri başladı. Bir kere basmama rağmen birden fazla kez basmışım gibi algılıyor. Elim farenin sol tuşunda basılı durduğu zamanlarda en ufak hareket de bile sürekli bas-çek yapıyormuşum gibi algılıyor ve birden fazla kez tıklama yapıyor. Aynı durum sağ tık içinde geçerli ve bu sorun bazen düzeliyor sonra tekrar bozuluyor. Sol tık düzeldiği zaman sağ tık bozuluyor. Yaklaşık 7 aydır sağ sol değişkenlik gösteriyordu fakat şu an her ikisi de aynı sorunu paylaşıyor. İnternetten baktım Switch hasar görmüştür diyorlar. Ama evde değiştirecek kadar ekipmanım ve tecrübem yok. Sizce herhangi bir bilgisayarcıya götürürsem sorunsuz bir şekilde tamir eder mi? Yoksa kendim Switch satın alıp evde mi yapmalıyım? Yeni fare almayı da düşündüm fakat en ucuzu 600 lira civarında. Bu nedenle tamir ettirmeye daha sıcak bakıyorum. Ama gerçekten uzun süre dayanacak bir fare öneriniz var ise yazabilirsiniz. Cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim. Bu ilk forumumdu.

Geri
Yukarı