SteelSeries Rival 3 fare para iadesi yerine sıfır model istenebilir mi?

Canklct

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Farem 24 ay garantiliydi. BİM'den almıştım. SteelSeries Rival 3, sağ Click oynamaya başladı garantiye verdim ve Despec sağlıyormuş. Onlara gitti ve aradığımda bana yapılmadı para iadesi olarak gönderilecek dedi. Ben tekrar arayıp ürünün 0'ını isteyebilir miyim? Böyle bir hakka sahip miyim?

Merhaba. Farem 24 ay garantiliydi. BİM'den almıştım. SteelSeries Rival 3, sağ Click oynamaya başladı garantiye verdim ve Despec sağlıyormuş. Onlara gitti ve aradığımda bana yapılmadı para iadesi olarak gönderilecek dedi. Ben tekrar arayıp ürünün 0'ını isteyebilir miyim? Böyle bir hakka sahip miyim?
Arayıp şansınızı deneyin.

Başta hayır sıfır istiyorum diye diretirseniz yollayabiliyorlar fakat geçti artık işlemleri başlattık diyebilir şuan.

Başta hayır sıfır istiyorum diye diretirseniz yollayabiliyorlar fakat geçti artık işlemleri başlattık diyebilir şu an.

Anladım işin komik yanı 230 TL civarı para verdim ve iade olarak alsam bile aynı mouse i gelen zamlardan dolayı alamayacağım ne kadar trajikomik değil mi? Ve üstelik öğrenciyim :(

Anladım işin komik yanı 230 TL civarı para verdim ve iade olarak alsam bile aynı mouse i gelen zamlardan dolayı alamayacağım ne kadar trajikomik değil mi? Ve üstelik öğrenciyim :(
Onların direkt iade diye atlama sebebi bu zaten size 230 geri yatıracak sonra garantiden kendi yenisini istetip 400 e satacak :(

Onların direkt iade diye atlama sebebi bu zaten size 230 geri yatıracak sonra garantiden kendi yenisini istetip 400'e satacak :(

Hayır mouse elime gelecek belge ile beraber gidip iade edeceğim etmeye debilirim ama sağ tık biraz hafif oynuyor çıkmış gibi buna bir çözüm bulabilir miyim yardım eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı