SteelSeries Rival 3 Işıkları Kapanmıyor

MustafaEren2305

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
SteelSeries Rival 3 kullanıyorum Engine 3 diye uygulaması var farenin etrafındaki ışıkları kapatması için ayarladım ama ne zaman CS:GO girsem ışıkları yanıyor. Kapattığım halde uygulamadan ışıkları kapatamıyorum oyun açılınca.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MustafaEren2305 Rival 3'den memnun musunuz? CS:GO'da ani hareketlerde nasıl tepki veriyor? QCK mousepad kullanıyor musunuz?

Çok üzgünüm geç gördüm bayağıdır foruma girmiyorum. Rival 3 tabii ki çok güzel mouse ve 80 milyon tık garantisi vermişler ama 300 TL'ye aldım Gaming gecesi etkinliğinden ve 300 bile fazla ya :D Mouse dediğin 100-230 TL arası falan olur alırken içim gitti ama şu an memnun gibiyim sıkıntısız kullanıyorum birkaç aydır.

SteelSeries Rival 3 kullanıyorum Engine 3 diye uygulaması var farenin etrafındaki ışıkları kapatması için ayarladım ama ne zaman CS:GO girsem ışıkları yanıyor. Kapattığım halde uygulamadan ışıkları kapatamıyorum oyun açılınca.
Hocam merhaba,
farenin ışıkları nasıl kapanıyor acaba? Ben biraz araştırdım ancak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam merhaba,
farenin ışıkları nasıl kapanıyor acaba? Ben biraz araştırdım ancak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyunlara göre farklı setupları varmış mouse'un yani oyunlar kısmına gireceksin ve kapatacaksın.
1666442843286.png

Geri
Yukarı