SteelSeries Rival 3 nasıl?

Gayet güzel. Sıkıntı yaşamadım.
IMG_20210104_151430.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20210104_151413.jpg
    IMG_20210104_151413.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 48
Ne bileyim hocam ben biraz takıntılıyım. O kadar para verip bide bir sorunu çıksa üzülürüm yani.
Hocam eliniz küçüK veya orta büyüklükteyse öneririm kesinlikte.
1 Ay önce Everest SGM X7 modelini kullanıyordum ardından bu mouseyi aldım ve cidden hem oyun açısından hem konfor açısından çağ atladım.
Her türlü Rgb konfigirasyonu ve her türlü tuş atama atama sağlayan bir yazılıma sahip.
Dpi ayarını da yazılımından hızlıca ayarlarsınız zaten
Mouse'un claw ya da fingertip tutuşuna göre tasarlandığını belirtmekte fayda var.
Bütçesine göre alınabilecek en iyi mouselerdan biri ben 2 hafta'dır kullanıyorum.
Csgo oynuyorum ve kill sayım bayağı arttı

Bu mouse palm grip için uygun mu? Logitech G300S elime tam oturuyor, çok memnun kalıyorum. Steelseries'in sitesinde de Claw ve Fingertip için uygun olduğu söyleniyor. Bir yandan mouse da çok ucuz. Emin olamadım..

Bu mouse palm grip için uygun mu? Logitech G300S elime tam oturuyor, çok memnun kalıyorum. Steelseries'in sitesinde de Claw ve Fingertip için uygun olduğu söyleniyor. Bir yandan mouse da çok ucuz. Emin olamadım..
Ben claw grip kullanıyorum genelde ama palm için sıkıntı olmaz. Baş parmağınız, işaret parmağınız ve orta parmağınız palm tutuşunda gayet rahat bir şekilde durur. Yüzük parmağınızı ve serçe parmağınızı birazcık pençe gibi tutarsanız gayet rahat olur.
Şayet bu kalitede bir fareyi bir daha bu fiyata bulamazsınız.
Önceden Everest marka bir mouse ile palm grip yapıyordum. Bu mouse ile claw gripe geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı