SteelSeries Rival 3 sol tık tutukluk yapıyor

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, farem SteelSeries Rival3 ve alalı 1 yıl olmadı. Bu sabah mouse sol tıkı tutukluk yapmaya başladı. Ara sıra basmıyor. Ara sıra dediğim 2 kere falan basıyor. Ayrıca mouse USB'sini bir kere tak çıkar yaptıktan sonra bir süre sorun ortadan kalkıyor. Bir süre sonra tekrar sol tık tutukluk yapmaya başlıyor. Sorun nedir? Başka bir cihaz da deneme imkanım yok şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, farem SteelSeries Rival 3 ve alalı 1 yıl olmadı. Bu sabah mouse sol tıkı tutukluk yapmaya başladı. Ara sıra basmıyor. Ara sıra dediğim 2 kere falan basıyor. Ayrıca mouse USB'sini bir kere tak çıkar yaptıktan sonra bir süre sorun ortadan kalkıyor. Bir süre sonra tekrar sol tık tutukluk yapmaya başlıyor. Sorun nedir? Başka bir cihaz da deneme imkanım yok şu an.
Mouse sorunlu zaten. Anlattım çoğu konuda da.

Merhaba, farem SteelSeries Rival3 ve alalı 1 yıl olmadı. Bu sabah mouse sol tıkı tutukluk yapmaya başladı. Ara sıra basmıyor. Ara sıra dediğim 2 kere falan basıyor. Ayrıca mouse USB'sini bir kere tak çıkar yaptıktan sonra bir süre sorun ortadan kalkıyor. Bir süre sonra tekrar sol tık tutukluk yapmaya başlıyor. Sorun nedir? Başka bir cihaz da deneme imkanım yok şu an.
Aynı sorun bende de başladı bu sabah alalı 1 yıl gibi bir süre oldu. İçini açtım bir sıkıntı da görünmüyordu. 300 e almıştım şimdi 800 olmuş fiyatı :D

Ben mouse alacağım mecbur ama kararsız kaldım herkes Performax'ı öneriyor 300-400 bandında bu Rival 3 ile kıyaslandığında ne durumda bir bilgin var mı?

Hocam almışken ucuza kaçmadan Razer gibi markalardan alabilirsin. Onun dışında ASUS TUF fareler var onlar da sorun çıkartmaz bir süreliğine.

Hocam almışken ucuza kaçmadan Razer gibi markalardan alabilirsin. Onun dışında ASUS TUF fareler var onlar da sorun çıkartmaz bir süreliğine.
ASUS mouse olarak bu bütçe aralığında sadece ROG Keris alınır. TUF M3 gibi çöpleri almayın. Razer DeathAdder Essential ve Mini modelleri de almayın.

Bütçe kısıtlı maalesef max 300-400 desem o fiyatlara da kaliteli marka yok, Razer'lar bile uçmuş.
Gigabyte AORUS M2 var. 3327 sensörlü ve malzeme kalitesi Xotran'a kıyasla güzel.

ASUS mouse olarak bu bütçe aralığında sadece ROG Keris alınır. TUF M3 gibi çöpleri almayın. Razer DeathAdder Essential ve Mini modelleri de almayın.

Gigabyte AORUS M2 var. 3327 sensörlü ve malzeme kalitesi Xotran'a kıyasla güzel.
Hocam bu performax rival 3 ile kıyaslandığında ne durumda bilginiz var mı?

Geri
Yukarı