SteelSeries Rival 3 Switch değişimi

neurasthensjhen

Hectopat
Selam arkadaşlar,

SteelSeries Rival 3 mouse kullanıyorum. Sol Switch'te double Click sorunu var ve değiştirmek istiyorum. İnternette gördüğüm Kailh, Huano Switch'ler uyumlu mudur sizce? Yardımcı olur musunuz?

Rival 3, Rival 3 Wireless aynı Switch'leri kullanıyor. Kendi Switch'leri kullandığı görülüyor fakat Omron D2fc modeli uyumlu gibi duruyor. Pinler konusunda lehimleme işlemi yapmanız gerekecek.

Dosya Ekleri

• bottomshell1.jpg
    bottomshell1.jpg
    407,6 KB · Görüntüleme: 65
Rival 3, Rival 3 Wireless aynı Switch'leri kullanıyor. Kendi Switch'leri kullandığı görülüyor fakat Omron D2fc modeli uyumlu gibi duruyor. Pinler konusunda lehimleme işlemi yapmanız gerekecek.

Cevabınız için teşekkürler. Evet benzer switchler, lehim işini yapabilirim sadece switch uyumsuzluğu yaşar mıyım diye istişare yapayım dedim. :) Biraz araştırdım aşağıdaki huano blue shell white dot switchini düşünüyorum ne diyorsunuz hocam uyumlu mudur ?
BlueShellWhiteDot20m.png

Cevabınız için teşekkürler. Evet benzer switchler, lehim işini yapabilirim sadece switch uyumsuzluğu yaşar mıyım diye istişare yapayım dedim. :) Biraz araştırdım aşağıdaki huano blue shell white dot switchini düşünüyorum ne diyorsunuz hocam uyumlu mudur ?
BlueShellWhiteDot20m.png
Uyumlu gözüküyor, sorun olacağını düşünmüyorum.
Ek olarak lehim makinası, lehim pompası, flux, sıcak hava makinasına ihtiyacınız olabilir.

Geri
Yukarı