SteelSeries Rival 3 ve G213 Prodigy alınır mı?

68515

Hectopat
Merhaba değerli Technopat kullanıcıları, iyi akşamlar. Bir süredir fare ve klavye arayışındayım. Gözüme bu ikisi takıldı. Sizce alınır mı? Önerdiğiniz var mı?

(Rampage, Gamepower, Frisby vb. markalardan bilerek almak istemiyorum çünkü ömürleri ve sundukları performans belli, o yüzden pek tercihim değiller. Yine de önerebilirsiniz.)

Klavyeyi kullanıyorum ve epey memnunum. Onun yanında fare olarak G102 kullanıyorum. Alternatif olarak bakılabilir. Rival 3 güzel faredir.

Klavyeye alternatif olarak Corsair K55 bakılabilir.

Klavyeyi kullanıyorum ve epey memnunum. Onun yanında fare olarak G102 kullanıyorum. Alternatif olarak bakılabilir. Rival 3 güzel faredir.

Klavyeye alternatif olarak Corsair K55 bakılabilir.

Hocam ne zamandan beri kullanıyorsunuz ve herhangi bir sorunu oluştu mu?

Birkaç yıl oldu. Hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Bende G213 kullanıyorum 1 yıldır memnunum aldığımda 400 TL idi. Şu an da çok farklı değilmiş.

Merhaba değerli Technopat kullanıcıları, iyi akşamlar. Bir süredir fare ve klavye arayışındayım. Gözüme bu ikisi takıldı. Sizce alınır mı? Önerdiğiniz var mı?

(Rampage, Gamepower, Frisby vb. markalardan bilerek almak istemiyorum çünkü ömürleri ve sundukları performans belli, o yüzden pek tercihim değiller. Yine de önerebilirsiniz.)

Hocam klavyeyi pek bilmem ama Logitech iyi markadır başka markalarında mekanik klavyeleri var tercih edebilirsin. Fareye gelince Rival 3 gerçekten mükemmel bir mouse yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum tercih edebilirsin gönül rahatlığı ile.

https://ty.gl/ce7867a80 klavye bunuda tercih edebilirsin gerçekten güzel seçenek olsun.

Geri
Yukarı