SteelSeries Rival 3 vs ASUS TUF Gaming M3 Aura

• Konuyu başlatan Rub
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 827
Bütçe
400 TL
Hocam 2. el Delux M700'ün 17 ay garantisi varmış.
Kastettiğim ne kadar süresinin olduğu değil, muhatabınız. Türkiye'de iletişime geçebileceğiniz yalnızca Connectgame var. Onların da ilgilenmediğine/tarafa ulaşamadıklarına dair fazla sayıda mesaj var. Daha dün örneğin:
Screenshot_10.png

O yüzden 2. el mouse alırken garantisine rahat ulaşabileceğiniz, ilgilenecek firmalar olması gerekiyor. Art niyetli olup sorunlu ürünü elden çıkarmaya çalışan çok insan var sonuçta.

Kastettiğim ne kadar süresinin olduğu değil, muhatabınız. Türkiye'de iletişime geçebileceğiniz yalnızca Connectgame var. Onların da ilgilenmediğine/tarafa ulaşamadıklarına dair fazla sayıda mesaj var. Daha dün örneğin:Eki Görüntüle 1863970

O yüzden 2. el mouse alırken garantisine rahat ulaşabileceğiniz, ilgilenecek firmalar olması gerekiyor. Art niyetli olup sorunlu ürünü elden çıkarmaya çalışan çok insan var sonuçta.
Tamam hocam peki bunu nasıl halledeceğiz? Ürün bozuk çıktığında sadece connectgame'e mi ulaşabilirim? Ürün sorunlu çıkmazsa bile bebek gibi bakarım her ekipmanıma. En az 2 sene dayanır.

Tamam hocam peki bunu nasıl halledeceğiz? Ürün bozuk çıktığında sadece connectgame'e mi ulaşabilirim? Ürün sorunlu çıkmazsa bile bebek gibi bakarım her ekipmanıma. En az 2 sene dayanır.
Sitelerindeki bilgiye göre Türkiye'de resmî distribütörleri yok. E-posta ile ulaşabilirseniz müşteri memnuniyeti adına (çok düşük ihtimal) Çin'den kargolatabilirler. Bütçeniz 400 TL ise attığım ürünü alıp bebek gibi bakabilirsiniz.

Sitelerindeki bilgiye göre Türkiye'de resmî distribütörleri yok. E-posta ile ulaşabilirseniz müşteri memnuniyeti adına (çok düşük ihtimal) Çin'den kargolatabilirler. Bütçeniz 400 TL ise attığım ürünü alıp bebek gibi bakabilirsiniz.
FPS oyunları için iyi midir hocam? Sensörü güzel mi?

1689502849086.png

Aşağıda 2 Yıl Türkiye Distribütörü yazıyor hocam.

FPS oyunları için iyi midir hocam? Sensörü güzel mi?
Çok düşük sens ve DPI oynamıyorsanız 400 IPS ile farkı hissetmezsiniz. Kablo kalitesi, malzeme kalitesi, skatez kalitesi ve hafiflik olarak oldukça iyi mouse. Tek sorun olabilecek konu 20M Omron switch, o da f/p olarak Türkiye piyasasına yapacak bir şey yok.

Aşağıda 2 Yıl Türkiye Distribütörü yazıyor hocam.
Yoğurdu üfleyerek yemek için tecrübe edinmek adına çok istekli görüyorum sizi. Sütten ağzınız yansın o zaman.

Çok düşük sens ve DPI oynamıyorsanız 400 IPS ile farkı hissetmezsiniz. Kablo kalitesi, malzeme kalitesi, skatez kalitesi ve hafiflik olarak oldukça iyi mouse. Tek sorun olabilecek konu 20M Omron switch, o da f/p olarak Türkiye piyasasına yapacak bir şey yok.
400 DPI oynuyorum hocam.

Yoğurdu üfleyerek yemek için tecrübe edinmek adına çok istekli görüyorum sizi. Sütten ağzınız yansın o zaman.
Hocam görmemişseniz diye söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı