SteelSeries Rival 3 vs Bloody A90

wenomechainsama

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Başlıktaki iki fareyi almayı düşünüyorum sorun hangisini. MC PvP oynuyorum Bloody A90 drag Click 60 CPS kadar alabiliyorken Rival 3 15 CPS Bloody A90 almayı düşünüyorum ama aralarında o kadar fark var mı? Fiyat olarak Rival 3 230 TL, Bloody A90 220 TL eşitler yani. İkinci el alıyorum ama benim için Bloody A90 daha önde. Sizce çok fark var mı veya şu şu yüzünden alinmaz mi? Veya başka mouse var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Başlıktaki iki fareyi almayı düşünüyorum sorun hangisini. MC PvP oynuyorum Bloody A90 drag Click 60 CPS kadar alabiliyorken Rival 3 15 CPS Bloody A90 almayı düşünüyorum ama aralarında o kadar fark var mı? Fiyat olarak Rival 3 230 TL, Bloody A90 220 TL eşitler yani. İkinci el alıyorum ama benim için Bloody A90 daha önde. Sizce çok fark var mı veya şu şu yüzünden alinmaz mi? Veya başka mouse var mı?
Kesinlikle A90 Minecraft için. Ama örüm boyunca da minecraft oynamazsın yani. Ondan temizse Rival 3 çok uygun geldi. Gerçi o kadar ucuza ne kadar temiz olur bilemedim de...

Teşekkürler hocam kutusu garantisi her şeyi duran 2 yıl garantili 10 günlük Razer DeathAdder V2 mini buldum ### TL benim için uygunsa çok kalmamış o yüzden fiyat yazmadım ama çok uygun.

Geri
Yukarı