SteelSeries Rival 3 vs Corsair Harpoon vs TUF M3 vs TUF M5

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Bu mouselerden birini almak istiyorum. Katar Pro kullanıyordum ama küçük geliyordu. Fiyat olarak zaten hepsi 200-300 arası. Ondan fiyat konusu önemli değil. Elim orta ile büyük arası. Şimdiden yardımlarınız için sağ olun.

Arkadasın önerdiği mouse 300 olan bütceni ne yazık ki çok aşıyor hem çok seçenek var o yüzden başka mouse önermek değil de aralarından en iyisini söylerseniz sevinirim.

Bütçe yeterse, HyperX PulseFire haste. Yetmezse yukarıda arkadaşın attığı ürün.

Kanka Max 300 lazım ve yukarıdakilerden en iyisini söylersen mutlu olurum ama önerin için sağ ol.

Arkadasın önerdiği mouse 300 olan bütceni ne yazık ki çok aşıyor hem çok seçenek var o yüzden başka mouse önermek değil de aralarından en iyisini söylerseniz sevinirim.

Kanka Max 300 lazım ve yukarıdakilerden en iyisini söylersen mutlu olurum ama önerin için sağ ol.

PCH100 kodunu kullanırsanız 299 TL oluyor, bütçeyi aşmıyor. Corsair Sabre Pro Champion Series CH-9303101-EU 18000 DPI 6 Tuş Optik Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com ya da Viper Mini bakabilirsiniz oda çok iyidir fiyatına göre ama eliniz 17cm+ ise önermiyorum.

Geri
Yukarı