SteelSeries Rival 3 vs. MSI GM 41

TECNOPC

Centipat
SteelSeries Rival 3 vs MSI GM 41.

Evet konu bu, açıkcası ikisini arasında kaldım.
SteelSeries mouse bolca RGB ve üste DPI tuşu bulunuyor.
MSI ise 2 katı daha iyi DPI var ve daha hızlı tarıyor vs. Hafif olması da iyi (CS:GO ve Valorant oyuncusu olarak daha iyi oluyor.) ama RGB neredeyse yok benim için çünkü elim büyük olduğundan küçüçük RGB gözükmeyecek ve DPI tuşu altta bulunuyor. Erişimi daha zor benim için. AWP tuşu olarak iş görüyor ve şekli bana göre biraz garip.

Kısacası MSI mouse donanımsal olarak.
SteelSeries görünüş ve kullanışlık olarak iyi.
Karasızım.
Not: NVIDIA Reflex teknolojisini destekleyen Türkiye'de bulunabilen en ucuz ve iyi farelerdir. O yüzden başka fare önermezseniz sevinirim.

Yakın zamanda Rival 3 aldım. Sebeplerim şunlardı:
-Steelseries kalitesi
-Uzun ömür
-RGB

Beklentilerimi karşılıyor şimdilik. RGB'si tek kelimeyle "o benim hayatım" diyebilirim çünkü çok parlak veriyor. Yazılımla da ayarlanabiliyor zaten.

Beğenmediğim tek bir yönü var. Farenin yanlarında kavis olmadığından kaldırırken biraz sıkı tutmak gerekiyor. Ben fareyi çok sıkı tutan bir oyuncu olmadığımdan ufacık gözüme battı.

Burada sizin de kullanma şekliniz ön plana çıkıyor. Çok sıkı bir FPS oyuncusu değilseniz bence Rival 3'ü alın. Aksi taktirde de alabilirsiniz de başka seçenekler var.

Yakın zamanda Rival 3 aldım. Sebeplerim şunlardı:
-Steelseries kalitesi
-Uzun ömür
-RGB

Beklentilerimi karşılıyor şimdilik. RGB'si tek kelimeyle "o benim hayatım" diyebilirim çünkü çok parlak veriyor. Yazılımla da ayarlanabiliyor zaten.

Beğenmediğim tek bir yönü var. Farenin yanlarında kavis olmadığından kaldırırken biraz sıkı tutmak gerekiyor. Ben fareyi çok sıkı tutan bir oyuncu olmadığımdan ufacık gözüme battı.

Burada sizin de kullanma şekliniz ön plana çıkıyor. Çok sıkı bir FPS oyuncusu değilseniz bence Rival 3'ü alın. Aksi taktirde de alabilirsiniz de başka seçenekler var.
Teşekkür ederim bende öyle düşündüm ama bir yanım msi diyiyor bu arada bildiğim kadarıyla yazılımını indirirsen nvidia ekran kartın varsa kullanabiliyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı