SteelSeries Rival 310 Nasıldır?

Archybae

Hectopat
SS Rival 310 sipariş ettim ama pişman olacağım gibi geliyor. Bu fare de yan taraf da bulunan gri terletmeyi engelleyen kaplama soyuluyormuş ve hiç düz fare harici fare kullanmadım. bu fare sağ el için şekli biraz değişik alışabilir miyim bilmiyorum. Benim için sıkıntı o yan tarafların soyulması bu fareyi kullananlar görüşleriniz ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir konuya yaptığınız mesajı cevaplamıştım ama aynı mesajı tekrar yaziyim:

Bende yapışkanı eskidi ve açılma yaptı yaklaşık 6-7 ay sonra. Steelseries'e yazdım ve geri göndermemi istediler değişim için fakat üşendim başka mouseum olmadığı için ve söküp yerine uhu ile yapıştırdım. 1 yıldır çıkmıyor ve eskisinden daha sağlam oldu. Fakat bunu yapacaksan dikkat et mousea uhu bulaştırma. Çıkmıyor, leke kalıyor.

Başka bir konuya yaptığınız mesajı cevaplamıştım ama aynı mesajı tekrar yaziyim:

Bende yapışkanı eskidi ve açılma yaptı yaklaşık 6-7 ay sonra. Steelseries'e yazdım ve geri göndermemi istediler değişim için fakat üşendim başka mouseum olmadığı için ve söküp yerine uhu ile yapıştırdım. 1 yıldır çıkmıyor ve eskisinden daha sağlam oldu. Fakat bunu yapacaksan dikkat et mousea uhu bulaştırma. Çıkmıyor, leke kalıyor.
Teşekkür ederim 2haftadır kullanıyorum şuan bir sıkıntı yok umarım olmaz artık bu yan tarafların çıkma sorunu kalmadı diyorlar düzelttiler diyorlar ama görücez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı