SteelSeries Rival 310 üretim hatası teknik açıklama

1 yıl Steelseries Kana V2, 1.5 yıl Steelseries Rival 300 kullandım. Kozmetik aşınmalar (skatez, ve kauçuk aşınmaları) dışında beni üzen hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek bir modelde yaşanan sıkıntıyı tüm markayı taşlamak için kullanmayı etik bulmuyor ve karşı çıkıyorum.

Şuanda Steelseries Siberia V2 Frostblue kulaklığını kullanıyorum 2 yıldır. Aynı şekilde kumaşındaki yırtılmalar (kullanan kişiye bağlı, ben hor kullandım) dışında hiç bir sorunu yok.

Dediğiniz gibi, ürünün ilk partisinde piyasaya sürülen cihazlar sorunlu olursa ikinci partide düzeltilir.
Yazdıklarımı okumadın sanırım? Yazdıklarımı okumuş olsan zaten 3.steelseries mouse'umu kullandığımı, rival 300 den memnun olduğumu, ötesinde bu sorun dışında 310'dan da gayet memnun olduğumu hatta bu sorun giderilmişse ve resmi bir açıklama ile bildirilmişse rival 310'un önereceğim bir ürün olduğunu yazmış olduğumu da görürdün. Ötesinde tek bir model için yazıyorum, markaya dair en ufak kötülemem var mı? Hatta tek model için de değil ben ulaşamasam da belki diğer serilerde giderilmiştir diye bu switchi kullanan seri için yazıyorum bunları. Anlamıyorum, satır satır kelimeleri dahi seçerek bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum, sen onun üstüne gelip tek bir modelden markayı taşlamayı etik bulmuyorum diyorsun, bir de karşı çıkıyorsun. Şaka mı yaptın bilmiyorum ama ben yazdıklarımı anlayarak tekrar okumanı tavsiye ediyorum. Ha sen 3. steelseries ürününü almışsın, ben bu olayın üstüne gidip bir mouse bir kulaklık daha alarak kullandığım steelseries ürün sayısını 9'a çıkarmış oldum. Bu olayın üstüne gidip rival 600 ve arctis 5 aldım. Hepsini geçtim, markayı kötülediğim kanısına nasıl varabildin de varmakla kalmayıp etik bulmayıp karşı çıkıyorsun bir de?
arkadaşlar selam bu tarz problemler genel bir durum değildir. Arkadaş problem yaşamış ama ben uzun süre rival 310 kullandım. geçen gün daha rival 600e geçtim. bu tarz bir problem yaşamadım. tek bir üründeki teknik arızayı genel olarak düşünmek bence mantıksız. ben memnun kalarak kullandım öneririm.
Sanırım bir şaka daha :) Sadece başlığı mı okuyup yorum yazıyorsunuz acaba? Yazdığımı mantıksız bulmadan önce tam olarak anladığınıza emin olmanız gerekmez mi? Uzun süre Rival 310? Uzun süre? 50m tık garantisi verilen bir ürün, ülkeye gireli 1 yıl oluyor, garantisi 2 yıl? Bu seviyede bir mouse için uzun süre anlayışınız bu mu? :) İngilizceniz var mı? Var ise yukarıda belirttiğim "rival 310 switch problem " kelimesini google da arayıp ondan sonra "tek bir üründeki teknik arıza" kelimelerini içeren cümlenizi tekrar kurar mısınız?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı