SteelSeries Rival 310 vs Rival 600

Tazmanyata

Decapat
Arkadaşlar Rival 310 ve Rival 600 arasinda kaldım. Mouse tutuşu olarak claw kullanıyorum ve Steelseries almaya kararlıyım. İkisininde algılayıcısı Truemove 3. Siz ne dersiniz? Hangisini tercih etmeliyim? Bütçe sıkıntım yok, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 600 daha ergonomik ve çift sensöre sahip. Bu sayede daha stabil bir deneyim sunuyor.
Rival 600 öneririm.

Ben Razer Mamba Tournament ile Corsair Glaive arasında kaldım. En azından sizinki aynı serinin ürünleri, benimki ise biri ne biri ne mantığı var ama ben de Rival 600 öneririm. Daha mantıklı bir seçim bence.

Arkadaşlar Rival 310 ve Rival 600 arasinda kaldım. Mouse tutuşu olarak claw kullanıyorum ve Steelseries almaya kararlıyım. İkisininde algılayıcısı Truemove 3. Siz ne dersiniz? Hangisini tercih etmeliyim? Bütçe sıkıntım yok, önerilerinizi bekliyorum.
Deneme imkanın varsa deneyip almanı tavsiye ederim kesinlikle. Burada en önemli kıstas el boyutu ve mouse kavrama şeklindir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı