SteelSeries Rival 600 vs SteelSeries Rival 310

Sizce Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    19

JustWatchS

Kilopat
Daha fazla  
Yardıma ihtiyacım var bu iki mouse arasında çok kararsız kaldım aralarında 90 TL gibi bir fark var CSGO, PUBG, Fortnite vs oyunlar oynuyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur uzun sürede kullanımda sıkıntı olur mu? Birde uzun süre oynamada terletme vs olur mu? Yarın sipariş vereceğim hala kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 600'ün yan bantları bir süre sonra çıkıyor ve yapışkan akıtıyor. Garantisi söz konusu tabi ki. Çift sensörlü olması harika bir şey ama ilgili videoyu sana atayım bir izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yoksa güzel fare bence

Rival 600'ün yan bantları bir süre sonra çıkıyor ve yapışkan akıtıyor. Garantisi söz konusu tabi ki. Çift sensörlü olması harika bir şey ama ilgili videoyu sana atayım bir izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yoksa güzel fare bence
6 aydır kullanıyorum bende öyle bir problem olmadı.

Rival 300, 310, 110, 600, 700 ve şuanda 710 kullanıyorum. Steel Series’in tek alinabilicek olani 700-710’dur. 310 kenarinda bulunan plastikler cikiyor, 110 cok ufak ve malzeme kalitesi biraz zayif, 300’u hic katmiyorum isin icine, 600’un kenarindakiler elimde kaldi diyebilirim. 700 ve 710’da boyle bir sorun yok. Cift kablo olmasi her parcanin degistirebiliyor olmasi acisindan daha iyiler. 310-600 alacagina 110 al derim.

Rival 300, 310, 110, 600, 700 ve şuanda 710 kullanıyorum. Steel Series’in tek alinabilicek olani 700-710’dur. 310 kenarinda bulunan plastikler cikiyor, 110 cok ufak ve malzeme kalitesi biraz zayif, 300’u hic katmiyorum isin icine, 600’un kenarindakiler elimde kaldi diyebilirim. 700 ve 710’da boyle bir sorun yok. Cift kablo olmasi her parcanin degistirebiliyor olmasi acisindan daha iyiler. 310-600 alacagina 110 al derim.
Hocam cevap için teşekkür ederim 710 aldım 2 gün önce keşke ağırlıkları değiştirilebiliyor olsaydı bana biraz ağır geldi gerçi alışma süreci var biraz ondan da olabilir oled ekran ise ben gereksiz buldum biraz 399 tl ye aldım

Hocam cevap için teşekkür ederim 710 aldım 2 gün önce keşke ağırlıkları değiştirilebiliyor olsaydı bana biraz ağır geldi gerçi alışma süreci var biraz ondan da olabilir oled ekran ise ben gereksiz buldum biraz 399 tl ye aldım

Bende ayni fiyata aldim, ben begeniyorum. Elime sekli ve agirligi cok uygun. Oled ekrani ise bence harika cok guzel duruyor, DPI dusune basili tutun ve ordan ayarlamanizi yapin. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı