SteelSeries Rival 5 İncelemesi

Focus+ sensör için 1000TL'de verirdim.
3360 ile Focus+'ın farkını anla Amerika'dan seni çağırırlar Marvel'ın DC'nin filmlerine falan gidersin. Oyunculukta da çok para var zaten istediğin kadar alırsın.

400IPS ile 650IPS'in farkını anlayabilecek biri bulabilir misiniz?

Motion Sync, True 20.000 DPI, Smart tracking, Asymmetric cut-off, ve farkının anlaşılamadığını iddia ettiğiniz 650IPS tarama hızı, bunlar Focus+ sensörlü mouse almak için geçerli sebepler. 3360 sensörlü çirkin, 1990'lardan kalma gibi duran Zowie mouselar ile size iyi eğlenceler.

Motion Sync, True 20.000 DPI, Smart tracking, Asymmetric cut-off, ve farkının anlaşılamadığını iddia ettiğiniz 650IPS tarama hızı, bunlar Focus+ sensörlü mouse almak için geçerli sebepler. 3360 sensörlü çirkin, 1990'lardan kalma gibi duran Zowie mouselar ile size iyi eğlenceler.
Boşa anlatıyorsun. Bunların hiç birini anlamak mümkün değil. 20k DPI'ı ne yapacaksın 3 tane 4k ekran mı var sisteminde?

Tamam kral, Smarttracking çok işe yarıyor çünkü her an mousepad değiştiriyorsun ve iki saniyeni kalibre etmeye harcayacak vaktin yok,

Tamam kral, 20K DPI çok işine yarıyor çünkü 16K ekranın var,

Tamam kral, Asymmetric cut-off çok işe yarıyor çünkü fareyi 1mm'den bile az kaldırarak yerini değiştiriyorsun ya,

Tamam kral, 1ms'de tıklayabiliyorsun ya optik sensöre ihtiyacın var,

Razer fanboyluğu yapmaya devam edebilirsin şimdi.

Güzel bir alternatif olduğunu söylüyorum hala gelmiş boş özellikleri sayıyor burada.

Not: Zowie mouselara laf edemezsin.

Sorunlu falan mısınız? Daha kötü olan bir sensörü neden hala savunuyorsunuz? Pmw 3360'ın üreticisi siz falan mısınız?
@444635 Zowie mouselara laf ediyorum ne yapacaksın? 80'lerden kalma ilk çıkan mouselara benziyorlar, teknik anlamda üstünlükleri yok ve tasarımları da iğrenç. Berbat duruyorlar. Sende Zowie var diye zoruna mı gitti ne oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı