SteelSeries Rival 5 İncelemesi

Canım arkadaşım, o imzamdan referans gösterdiğin mouse DeathAdder Elite, Razer 5G sensör kullanıyor (upgrade edilmiş PixArt PWM3389-T3QU). Ben Focus+'dan bahsediyorum. Bilmediysen öğrenmiş oldun.
@Thermes ciddi soruyorum yaşınız falan mı küçük? :D
Ben okudum da tam anlayamadım tartışmayı. Ne ile neyi karşılaştırıyorsunuz?

Ben okudum da tam anlayamadım tartışmayı. Ne ile neyi karşılaştırıyorsunuz?

Bu konu hala kapanmamış, Sabre RGB Pro'nun alınabilecek bir mouse olduğunu söylüyorum, Razer fanboyluğu yapıyor. 2009'da çıkmış mouse'u geçen senenin mouse'u ile karşılaştırıyor, ne diyebilirim ki?

Bu konu hala kapanmamış, sabre RGB Pro'nun alınabilecek bir mouse olduğunu söylüyorum, Razer fanboyluğu yapıyor. 2009'da çıkmış fareyi geçen senenin fareyi ile karşılaştırıyor, ne diyebilirim ki?

Sabre RGB Pro 3392 sensör var ne alakası var konumuzla. Ben Razer fanboyluğu yapmıyorum, 400-500 TL ile alınabilecek en iyi farenin DeathAdder V2 olduğunu söylemeye çalışıyorum. İlk sayfaya bakmadım bile.

Sabre RGB Pro 3392 sensör var ne alakası var konumuzla. Ben Razer fanboyluğu yapmıyorum, 400-500 TL ile alınabilecek en iyi farenin DeathAdder V2 olduğunu söylemeye çalışıyorum. İlk sayfaya bakmadım bile.

3360 ile ilgili kimse bir şey konuşmadı, kendiniz ortaya attınız. Konunun başını okumadan neden gelip yorum yapıyorsunuz?

Geri
Yukarı