SteelSeries Rival 600 vs Rival 700

Sizce Hangisi Alınmalı ? 😇

• Oy verenlerin toplamı
    33
Gelen kablo 2m genelde Örgü kablo yaparlar daha sağlam olduğuniçin ama rival 600 de hem 2 m kanlo hemde pvc kaplama , laptop olduğu için bilgisayarım(Rog gl702vs) çok uzun kablo taraftarı değilim hala kararsızım , rival 700 de tek sevmediğim elime aldığımda serçe parmağımla yüzük parmağım mouse’un ergonomisi yüxünden (eğimli yapısı) üst üste yığılıyo , rival 600 kullanan birisi deneyimlerini paylaşabilirmi çünkü cevahir trump torium a gittm hiç birisinde açık rival 600 bulamadım
Itopya'dan Rival 600 elime bugun ulasti , ayni anda kaldigim evde Rival 700'de var ilk izlenimlerimi paylasmak isterim, eger eliniz benim ki gibi buyukse kesinlikle rival 600 oneririm, 700'un el ergonomisi sag click icin parabolik egimli yani buyuk eliniz varsa serce parmaginiz ve yuzuk parmaginiz ust uste surterek rahatsizlik verebilir, butun agirliklari takmama ragmen rival 700 daha agir kaliyor ama deathadder'dan 600'e gecis yaptim ve 600'un tuslari razer'in kine benzediginden sorun yasamadim , bir diger konu Rival 700'e tiklamak daha az guc istiyor ve sesi 600'e gore daha az, True Move3+ sensor mousepad olmadan cokta iyi calistigi soylenemez hala gelistirilmeye ihtiyaci var, kanimca fiyat performans olarak rival 600 300 tl gibi bir skalayla 700'e gore daha iyi, steelseries her zaman ki gibi butun ozellikleri bir farede toplamayip oyunculara top yekun hitap etme pesinde o yuzden karar sizin, kalin saglicakla <3

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı