SteelSeries Rival 600 vs. Rival 5

Bütçe
800
Rival 600'ün alınmayacağını daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum, hadi son bir defa daha deneyelim.
  • Kauçuk kısımları uzun kullanımda düşüyor.
  • Kalın ve sert bir kauçuk kablosu var.
  • Kötü malzeme kalitesi.
  • Sensörleriyle yaşanan sorunlar.
  • Anahtarlarıyla yaşanan sorunlar.
  • En önemlisi, skatezleri unutmuşum.

Rival 600'ün alınmayacağını daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum, hadi son bir defa daha deneyelim.
  • Kauçuk kısımları uzun kullanımda düşüyor.
  • Kalın ve sert bir kauçuk kablosu var.
  • Kötü malzeme kalitesi.
  • Sensörleriyle yaşanan sorunlar.
  • Anahtarlarıyla yaşanan sorunlar.
  • En önemlisi, skatezleri unutmuşum.
Temiz kullanımda saydıklarının hiçbiri yaşanmıyor belirteyim. Görüldüğü üzere ped erimesi diye bir şey yok temiz kullanımda. Forumda bir kişi DeathAddet önerdi diye herkes aynı şeyi önermek zorunda değil. Synapse yazılımı en rezalet yazılım olabilir bu arada. Kablosu ile hiçbir problemim olmadı, zaten istesem gider örgülü kablo alıp değiştirebilirim. Skatezler gayet iyi. QcK+ üzerinde akıyor. Anahtar ile ilgili problem yok 3 yıllık kullanıma rağmen. Malzeme kalitesi ise gayet kaliteli. Ped sorununa laf etmiyorum ama diğer sorunların yazdığını bir iki yerde görüp bu sorunlar var demek komik.

Dosya Ekleri

• 20211101_223102.jpg
    20211101_223102.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 176
  • 20211101_223051.jpg
    20211101_223051.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 164
  • 20211101_223038.jpg
    20211101_223038.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 167
Şaka gibi. Daha kötü fareyi övmeye devam ediyor, böyle onlarcasıyla da tartıştım ben bu konuyu. Kauçuk kısımları eriyor işte, niye inat ediyorsun? Sende erimemişse de eriyecek başkasında. 3 sene önce çıkmış, dandik anahtarlarıyla, kalın kablosuyla Rival 600 a-lın-maz. Kablosu da esnek falan değil, niye stok olarak daha iyisi gelirken gidip aftermarket değiştireyim ben bu kabloyu? Bir kişi DeathAdder V2 önermedi, aklı başında olan her kullanıcı aynı fareyi öneriyor. Sadece bu forumda da değil.
Skatezler iyi falan değil, %100 PTFE al geç. Omron anahtarlar da kötü işte. Sorunlular, kısa ömürlüler. Asıl omik olan da kötü fareyi önermeye devam etmen, komik olan sizin gibileri dinleyip aldıklarına pişman olanlar.

Şaka gibi. Daha kötü fareyi övmeye devam ediyor, böyle onlarcasıyla da tartıştım ben bu konuyu. Kauçuk kısımları eriyor işte, niye inat ediyorsun? Sende erimemişse de eriyecek başkasında. 3 sene önce çıkmış, dandik anahtarlarıyla, kalın kablosuyla Rival 600 a-lın-maz. Kablosu da esnek falan değil, niye stok olarak daha iyisi gelirken gidip aftermarket değiştireyim ben bu kabloyu? Bir kişi DeathAdder V2 önermedi, aklı başında olan her kullanıcı aynı fareyi öneriyor. Sadece bu forumda da değil.
Skatezler iyi falan değil, %100 PTFE al geç. Omron anahtarlar da kötü işte. Sorunlular, kısa ömürlüler. Asıl omik olan da kötü fareyi önermeye devam etmen, komik olan sizin gibileri dinleyip aldıklarına pişman olanlar.
Zaten biz G502 Hero ve DeathAdder V2 (DA V2) önerdik?

Arkadaş 60 milyon ömür sunan farenin basma ömrü kısa diyorsun. Sen düzgün düşünüyor musun acaba? Fareyi hiç kullandın mı? Ben zaten erime sorununa laf etmiyorum dedim. Evet var ama temiz kullanım ile üstesinden geliniyor. Eğer elinden çıkan ter bir bardağı doldurmuyorsa zaten o kauçukların çıkması imkansız. Bundan sonra kara listeye alıp geçeceğim. DeathAdder'a da değineyim. Tek kişi öneriyor demedim bile. Azıcık Türkçe anlama yeteğinizi geliştirin. Forumda fazla mesajı olan bir kişi önerdi diye herkesin önermesi saçmalık. Sanki hiç alternatifi yok o farenin. Gidelim en iyi sensör onda diye onu alalım fark hissedilmediği halde. Ayrıca şunu diyeyim, DeathAdder build kalitesi Rival 600'den düşük. Farenin yanına bastırınca bile ses çıkıyor. En küçük bir kötüleme o farenin kötü olduğunu ifade ediyorsa senin için, buyur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş 60 milyon ömür sunan farenin basma ömrü kısa diyorsun.
Omron anahtarların sorunlu olduğunu söylüyorum, uzun basma ömrü bir şeyi değiştirmiyor.

Ben zaten erime sorununa laf etmiyorum dedim. Evet var ama temiz kullanım ile üstesinden geliniyor.
Var işte, temiz kullan kullanma var. Bu sorun başkalarının başına gelecek. Açılmış bir sürü konuda temiz kullandığını söyleyenlere ne diyebileceksin?

Bundan sonra kara listeye alıp geçeceğim.
Şükürler olsun.

DeathAdder'a da değineyim. Tek kişi öneriyor demedim bile.
Yazdığın şeyi de anlamıyorsun ya, ne diyeyim ben.
Forumda bir kişi DeathAdder önerdi diye herkes aynı şeyi önermek zorunda değil.

Azıcık Türkçe anlama yeteğinizi geliştirin.
Klavyenin başından yeteneklerime laf etmeyi nerden çıkardın şimdi, kim oluyorsun tam olarak, nereden tanıyorsun beni?

Gidelim en iyi sensör onda diye onu alalım fark hissedilmediği halde.
En iyi sensör için önermiyoruz bu fareyi, daha önceki mesajlarda da defalarca kez belirttim.

Ayrıca şunu diyeyim, DeathAdder build kalitesi Rival 600'den düşük.
Ne alakası var, nerden çıkardın bu sonucu?

Farenin yanına bastırınca bile ses çıkıyor. En küçük bir kötüleme o farenin kötü olduğunu ifade ediyorsa senin için, buyur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Binlerce memnun kalan adam neyine öneriyor bu fareyi? En küçük kötülemeye de bakmadım ayrıca, açılmış yüzlerce thread var Rival 600 hakkında. Araştırma yapıp da öneriyorum ben çok şükür. Binlerce konuda da bir tane olumsuz bulmuşsun işte, aferin.

Uzatmaya da lüzum yok daha fazla.

Geri
Yukarı