Steelseries Rival 650 Şarjı Nasıl Takip Edilir?

Eki Görüntüle 399358bende bu şekilde ne kadar sarjda olursa olsun burası yükselmiyor bu bir hatamı onu merak ediyorum çünkü ona göre servise yollayacağım

sorun olan hani mesela yüzde 75 civarı dimi fotoda ama şarja tak 2 saat şarj olsun şu yeşil bar 100 olmuyor benim taktığım şey o anlam veremiyorum neden öyle 75 hep yükselmiyor yani
iyi de mouse'un şarjını orası göstermiyor ki o fotoğraftaki kısım sadece pil ömrünü nasıl uzattığını gösteriyor mouse şarjını ana sayfadan görüyorsun benim ilk attığım fotoğraftaki beyaz pil kısmından. Üstelik sende 5dk olarak ayarlı onu 3 dk ya çek o pil yükselicek.

Eki Görüntüle 399358bende bu şekilde ne kadar sarjda olursa olsun burası yükselmiyor bu bir hatamı onu merak ediyorum çünkü ona göre servise yollayacağım

sorun olan hani mesela yüzde 75 civarı dimi fotoda ama şarja tak 2 saat şarj olsun şu yeşil bar 100 olmuyor benim taktığım şey o anlam veremiyorum neden öyle 75 hep yükselmiyor yani
Sen olayı yanlış anlamışsın. O sadece sleep timer ile ne kadar tasarruf yapabileceğinin göstergesi. 100 olmasına gerek yok.

Geri
Yukarı