SteelSeries Rival 710 deneyimi

Rival 300S almayı düşünürken bir anda karşıma indirimde Rival 710 çıktı 450 TL gibi fiyat bandında olan ürün 350 TL'ye düşmüştü ve Rival 300 s alacağıma bunu almalıyım dedim ve aldım. İyi özelliklerinden bahsedecek olursak LED ekranı oldukça tatlı, benim gibi büyük elliyseniz rahat, 2 farklı kabloyla birlikte geliyor ve sensörü oldukça kuvvetli şu ana kadar beni rahatsız eden tek şey en başta yandaki kauçuk materyalin serçe parmağımı acıtmasıydı ama sonra nasılsa alıştım ve rahatlıkla kullanıyorum. Neyse son olarak şunu söyleyeyim SteelSeries Türkiye açısından her ne kadar pahalı olsa da şu ana kadar aldığım ürünlerinde (Arctis 5 ve Rival 710 ) beni inanılmaz mutlu etti ve iyi ki almışım dedirtti benim gibi indirim de yakalarsanız kaçırmayın derim. Daha önce 5 yıldır G300S kullanıyordum mouse hala tertemizdir, hiçbir sorunu yoktur bu Mouse'u da en azından 4 yıl civarı kullanırım yani gidip 350 TL'ye mouse alıp 1-2 yıla çöp edecek biri değilim sizde eğer temiz kullanmaya özen gösterirseniz alın derim ;)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı