SteelSeries Sensei Ten nasıldır?

Litachi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün biraz araştırmalar gerçekleştirdim çoğu kişi beni: Delux M700bu mousesine yönlendirdi fakat açıkçası bu markaya güvenemedim pek de duyduğum söylenemez, SteelSeries gibi bir markadan almak istiyorum fakat alacağım yer hakkında aklıma sorular düştü.
Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse, Siyah OUT - PttAVM.com

Başka sitelerde biraz daha uçuk fiyatken burada neden bu fiyat, açıkçası anlamadım sizce alsam bir sorun ile karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güvenilir bir marka ve fare olmasa bu forumda kimse önermezdi. Siz bunu satın alınca para kazanmıyoruz sonuçta. Sensei Ten'in nasıl bir mouse olduğunu bilmiyorum ama çoğu kişi M700bu önerdiğine göre M700Bu'dan iyi olacağını düşünmüyorum.

Hocam güvenilir bir marka ve fare olmasa bu forumda kimse önermezdi. Siz bunu satın alınca para kazanmıyoruz sonuçta. Sensei Ten'in nasıl bir mouse olduğunu bilmiyorum ama çoğu kişi M700bu önerdiğine göre M700Bu'dan iyi olacağını düşünmüyorum.
Mouse hakkında detaylı bilgi almak istedim youtube üzerinde bir tanıtım videosu yok ve pek duyulmayan bir marka daha önce duymadığım bir marka yerine güvendiğim bir markayı tercih ederim bu yüzden yukarıda merak ettiğim bir link paylaştım

Geri
Yukarı