SteelSeries Sensei Ten vs Aerox 3

• Konuyu başlatan xch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 380

xch

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu anda SteelSeries Sensei Ten kullanmaktayım. 2 yılı geçti haliyle biraz eskidi.
Aerox 3 aldım. 1 ay iade etme hakkım var. 1 gündür kullanıyorum fazla memnun kalmadım.
Sizce ne yapmalıyım? Aerox 3 Sensei Ten karşılaştırması yaptım yeterli cevap bulamadım.

Superlight mouse baktım 4 bin lira fiyatı var. Almaya değer mi bilemiyorum.

E-sporculara sponsor oluyorlar çünkü onlara bedava gidiyordur bu mouse. Reklamını simple yapınca haliye fiyatlar uçuk.

Bütün ekipmanım SteelSeries bu arada. Farklı marka da almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Steelseries alacağım diyorsanız, Sensei Ten ile Aerox 3 arasında Aerox 3 daha güncel bir ürün. Prime Wireless önermek isterdim fakat, fiyatları bir hayli uçuyor. Dilerseniz daha düşük fiyatlı fakat bir o kadar da performanslı kablolu Prime modelini deneyebilirsiniz;
1704737646099.png

steelseries prime 550 tl trendyol da şuan da aerox 1300 e almıştım. arasındaki fark nedir? sensör olarak ve malzeme olarak bilginiz varmi?

ve süperlight dışında wireles istemiyorum ya aslında süperlight da pahalı

aerox 3 ile sensei ten evet aerox 3 daha güncel ama sensör olarak ten daha iyi sanıırım

Steelseries prime 550 tl trendyol da şuan da aerox 1300 e almıştım. arasındaki fark nedir? sensör olarak ve malzeme olarak bilginiz varmi?
İkisi arasında sensör ve switch farkları var evet, Aerox 3 TrueMove Core kullanıyor ve bu da 300IPS ve 35G ivmeye sahip. Prime modeline TrueMove Pro sensör var, bu sensör ise yanlış hatırlamıyorsam 400IPS ve 45G ivmeye sahip, yani aralarında sensör olarak çook çok büyük bir fark yok. Aerox 3 80M tıklama ömrüne sahip normal switchler kullanıyor fakat, Prime modeli optik switch kullanıyor ve 100M tıklama ömrüne sahip. Boyut olarak da Prime modeli daha ön planda, malzeme kalitesi olarak da ikisinin de iyi malzemeden yapıldığını düşünmekteyim.
ve süperlight dışında wireles istemiyorum ya aslında süperlight da pahalı
Gereksiz pahalı bir ürün, ilk başta da belirttiğiniz gibi sadece sponsorluktan ötürü bu kadar uçuk bir fiyatı var yoksa bu fiyata Superlight'tan 10 kat daha iyi ürünler mevcut.
Aerox 3 ile sensei ten evet aerox 3 daha güncel ama sensör olarak ten daha iyi sanıırım
Evet, Sensei Ten'in sensörü daha iyi.

sizce napmalıyım? aerox 3 ü 1 ay içinde iade edebilirim. prime alabilirim veya almayıp sensei ten ile devam edebilirim. sizin düşünceniz?

sizce napmalıyım? aerox 3 ü 1 ay içinde iade edebilirim. prime alabilirim veya almayıp sensei ten ile devam edebilirim. sizin düşünceniz?
Şuan kullandığınız Sensei Ten ürününde bir arıza yoksa bence değiştirmeyin, hazır eliniz alışmışken kullanmasına devam edebilirsiniz. Ha iyice çöp olur artık kullanılamaz hale gelir, o zaman başka alternatifler düşünülebilir fakat, ben yine de değişmek istiyorum derseniz Prime modelini de deneyin, ne zarar gelecek? Belki Sensei Ten modeline nazaran daha hoşunuza gider :). Hem Trendyol 14 gün içerisinde iade alıyor, bir sorun da yaşamazsınız.

çok teşekkür ederim, baya fikrinizle yardımcı oldunuz.. yarın bir satın alıp deneyim. hafif evet bakalım :)

Geri
Yukarı