Steelseries Siberia 200 oyun ve müzik performansı

Ahmet Aktas

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilişim ve Sosyal Medya Uzmanı, Hacker
Steelseries Siberia 200 kah oyun kah müzik için bu kulaklığı almayı düşünüyorum, yorumlarınız nelerdir ?

Ayrıca Gameektra'dan alacağım replika ürün müdür orjinal midir ?

Öncelikle GameEkstra Türkiye'deki en güvenilir oyuncu ekipmanları satan yerlerden birisi. Siberia 200'ün kırmızı renklisini kullanıyorum. Görünüş, konfor, müzik ve oyun açısından gerçekten güzel bir kulaklık. Bilgisayarımda ses kartı bulunmadığı için müzik keyfini birde Note 4 telefon ile deniyim dedim. Sonuçlar gerçekten aşırı mükemmeldi tüm gece müzik dinledim :D Her gün yaklaşık 3-4 saat CS:GO oynuyorum ve oyun performansından da son derece memnunum.

Öncelikle GameEkstra Türkiye'deki en güvenilir oyuncu ekipmanları satan yerlerden birisi. Siberia 200'ün kırmızı renklisini kullanıyorum. Görünüş, konfor, müzik ve oyun açısından gerçekten güzel bir kulaklık. Bilgisayarımda ses kartı bulunmadığı için müzik keyfini birde Note 4 telefon ile deniyim dedim. Sonuçlar gerçekten aşırı mükemmeldi tüm gece müzik dinledim :D Her gün yaklaşık 3-4 saat CS:GO oynuyorum ve oyun performansından da son derece memnunum.

cevaplarından ötürü teşekkür ederim, sarı renginin Türkiye'de gereksiz yere pahalı olması nedeni ile Altın rengini almaya karar verdim. Cevabın için tekrar teşekkür ederim

Siberia 200 kötü bir kulaklık. Aynı fiyatta Hyperx Cloud Core modeli varken. Onu öneririm. İncelemesi imzam da mevcut.

Kullanıyorum ve almadan önce epey bir kulaklığın incelemelerini izledim. Neden kötü bir kulaklık dediniz ? Sizin dışınızda kötü yorum yapan görmedim üstelik gerçekten memnun olmasam arkadaşa önermem.

Yıpranıyor-MUŞ :) 2 seneden fazladır SteelSeries Rival, 3 seneye yakın SteelSerirs QcK Mousepad ve 2 aydır Siberia 200 kullanıyorum. Hiçbirinde bir sorun yaşamadım ki yaşasam değiştirirdim zaten. Yanlış anlama ama kullanmadığın bir şeyin önerisini veya eleştirisini yapma.

Benden başka kötü yorum yapan görmedin mi ? Sen o zaman bakmıyorsun demektir. Cloud Core modeli hem malzeme kalitesi hem ergonomi hem ses hem de mikrofon açısından daha iyi bir kulaklık. Sorunların sende yaşanmaması diğerlerinde yaşanmadığı anlamına gelmez. Olaylara bireysel değil genel olarak bakacaksın. Bende mesela Rival 300 kullanıyorum. Ben de kablosunda sıkıntı yaşamadım. Ama yaşayanlar var. Bunları göz ardı edemezsin.

Benden başka kötü yorum yapan görmedin mi ? Sen o zaman bakmıyorsun demektir. Cloud Core modeli hem malzeme kalitesi hem ergonomi hem ses hem de mikrofon açısından daha iyi bir kulaklık. Sorunların sende yaşanmaması diğerlerinde yaşanmadığı anlamına gelmez. Olaylara bireysel değil genel olarak bakacaksın. Bende mesela Rival 300 kullanıyorum. Ben de kablosunda sıkıntı yaşamadım. Ama yaşayanlar var. Bunları göz ardı edemezsin.

Peki mevzunun kullanıcı ile ilgisi olabilir mi ? Ben eşyalarımı temiz ve nazikçe kullanırım yani kablolar kendiliğinden zarar görmüyordur sanırım. Eğer kullanıcı ile alakalı ise ben SteelSeries alayım g300s ten sıkıldım. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı