Steelseries Siberia v2 Frost Blue Kutu Açılımı

Dün elime ulaştı Amazon'dan aldığım kulaklığım ve kutu açılımı çektim. Incelemesini bir süre kullandıktan sonra çekicem ancak ilk izlenimlerim kafanızın üstünde hiçbir şey hissetmiyorsunuz. Müziklerde gayet tatmin edici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimde elime 3 hafta önce aldığım Siberia v2 elime ulaştı. Kulaklık gerçekten rahat diğer over-ear tipi kulaklıklara göre.

Kargo bedava değil. Sadece Amerika içi için o. 20-30 lira arası kargo bedeli ödüyorsunuz. Ayrıca İletişime mail attırarak kargo bedelini de sildirebilirsiniz öğrenciyim vs. diyerek. Ben öyle yaptım. Ayrıca 75 € altında olduğu için gümrükten de geçecektir.

Güzellik ya :D

11218787_10206165255242323_2267598149575016051_n.jpg

Hayırlı olsun, çok güzel kulaklık. Bende de SteelSeries siberia v2 heat orange var. Aynı ürün sadece rengi değişik.

Göründüğü gibi öncelikle ışıklandırma. Tabi bütün fiyat farkını o yaratmıyor. İçerdiğikleri dahili ses kartı Surround sistem desteği de teknik olarak ekstraları.

İki modelinde özellikleri aynı. Sadece birinin ışıklandırması turuncu öbürünün mavi.
Sanırım standart V2 ile o iki model arasındaki farkı sormuş. Yoksa o söylediğini anlaması çok zor değil gibi...
Aynı fiyat olması aynı teknik özelliklerde olmasını açıklar.
Renk farkları da zaten görünebiliyor...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı