Steelseries Siberia V2 İyi Midir?

CHALLENGER33

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Oyuncu kulaklığı alacağım. Aklımda iki model var idi. Logitech G230 ve başlıkta da belirttiğim gibi Steelseries Siberia V2. Kararımı Siberia tarafında kullandım. Nasıldır kulaklık iyi midir? Beklentilerimi karşılar mı? Birkaç soru var aklımda bu kulaklık ile ilgili. Forumlarda gördüğüm kadarıyla iki modeli varmış bu kulaklığın. Birisi jak girişli diğeri usb girişli. Usb girişli olan ek ses kartı gerektiriyor ve ses kalitesi jak girişli olana göre daha iyi falan diye okudum ama doğru mudur bunlar? Anakartım p9x79 pro. Usb girişli olanı alsam ek ses kartı almama gerek kalır mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Yardımcı olacak yok mu? :/

Siberia v2 serileri ses kartlı daha iyidir.Ayrıca götürdüğünüz yerdede sorun çıkarmaz takarsınız usb yi rahat rahat konuşup oyun oynarsınız.Bende siberia elite prism var başta sevmemiştim şimdi iyiki aldım diyorum.Yıllardır araştırma yapan biriyim steelseries başta çok çok soğuk karşıladım.Şu anda razerla aynı kefene koyuyorum zaten ekipmanlarımı da aynı yerden değil farklı markalardan topluyorum.iyi günler

Siberia v2 serileri ses kartlı daha iyidir.Ayrıca götürdüğünüz yerdede sorun çıkarmaz takarsınız usb yi rahat rahat konuşup oyun oynarsınız.Bende siberia elite prism var başta sevmemiştim şimdi iyiki aldım diyorum.Yıllardır araştırma yapan biriyim steelseries başta çok çok soğuk karşıladım.Şu anda razerla aynı kefene koyuyorum zaten ekipmanlarımı da aynı yerden değil farklı markalardan topluyorum.iyi günler
Teşekkür ederim cevabın için. Usb li olanından alırsam anakarta ses kartı takmama gerek yokmu yani? Orayı tam anlayamadım.

Hayır o kÜçük usb girişinin orda ses kartı var girincr algılıyor bilgisayar kuruyorsun kulanıyorsun bu kadar aktif kulaklık ve mikrofon siberia oluor iyi günler

Kutunun içinden küçük bir aparat çıkıor o ses kartı kulaklığın girişini ses kartına ses kartını usb ile bilgisayara takıorsunuz demek istediğim bu.ama siz diyorsanız ben ses kartı istemiorum direk kulaklığı jakla bilgisayara takıp kendi ses kartınıza göre kullanırsınız.ama steelseries ses kartları iyidir dediğim gibi.

Hayır o kÜçük usb girişinin orda ses kartı var girincr algılıyor bilgisayar kuruyorsun kulanıyorsun bu kadar aktif kulaklık ve mikrofon siberia oluor iyi günler

Kutunun içinden küçük bir aparat çıkıor o ses kartı kulaklığın girişini ses kartına ses kartını usb ile bilgisayara takıorsunuz demek istediğim bu.ama siz diyorsanız ben ses kartı istemiorum direk kulaklığı jakla bilgisayara takıp kendi ses kartınıza göre kullanırsınız.ama steelseries ses kartları iyidir dediğim gibi.
Teşekkür ederim jaklı alacağım sanırsam aradaki fiyat farkı epey fazla.

Ben iki urunude kullandim. Ses kartsiz iki urundede pek ses farki oldugunu soyleyemem, siberia v2'nin kalitesi birazcik daha fazla diyebilirim, g230 uzun sure kulagimda kalmasina ragmen rahatsiz etmiyor ve disardan gelen sesleri daha iyi kesiyor. Siberia V2 ise kulagimda uzun sure kaldiginda hep ayni yere baski yaptigi icin acitiyordu. Kardesim gozluk takiyor, g230 onu cok rahatsiz ediyordu ama siberia v2 de rahat etti. Bence test etme sansiniz varsa once test edin, kafa ve kulak yapiniza gore en rahat ettiginizi tercih edin.

Ben iki urunude kullandim. Ses kartsiz iki urundede pek ses farki oldugunu soyleyemem, siberia v2'nin kalitesi birazcik daha fazla diyebilirim, g230 uzun sure kulagimda kalmasina ragmen rahatsiz etmiyor ve disardan gelen sesleri daha iyi kesiyor. Siberia V2 ise kulagimda uzun sure kaldiginda hep ayni yere baski yaptigi icin acitiyordu. Kardesim gozluk takiyor, g230 onu cok rahatsiz ediyordu ama siberia v2 de rahat etti. Bence test etme sansiniz varsa once test edin, kafa ve kulak yapiniza gore en rahat ettiginizi tercih edin.
Bende gözlük kullanıyorum. Bu dediğinizden sonra v2 alırım kesinlikle sanırım :D

Kulaklıkda logi Biraz geride kalıor sanki.Yanlış anlaşılmasın fanboy değilim ama logitechin çoğu ürünü hoşuma gitmior.Çünkü eskiden beri bi kalitesizlik var gibi hissediyorum.kulaklıkda da öyle düşünüyorum.

Logitech çok sağlam bir kulaklık. Dışarıdan zerre ses geçirmiyor orta seviyelerde müzik esnasında. Çok rahat şahsen. Tek bir eksisi var benim için, üst kısmı. Arkadaş bilgisayardan bir kalkıyorum, kafa olmuş rampa. Fön bile düzeltemiyor. Eğer çok, gerçekten uzun süreler oturacaksan siberia düşünmekte fayda var ama g230 un ses kalitesi çok iyidir aklından çıkarma :aşk:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı