Steelseries Siberia V3 Mikrofon Sorunu

• Konuyu başlatan Mbs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 6B

Mbs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,
Bugün elime elime ulaşan kulaklık arkadaşlarım skype bir cs girelim dedik ama bir sorun var.
Sorun şu ben cs de oynarken onlara çok fazla ses gidiyormuş şarkı dinlerken de aynısı oluyormuş.
Sanki youtube de şarkı açmış dinliyoruz gibi oluyor dediler.
Yardımınıza ihtiyacım var bu benim dinlediklerim onlara gitmemeli.
Kulaklık:
Steelseries Siberia V3
Ses kartı:
Asus Xonar U3 Usp ses kartı
Şimdiden teşekkürler.

Steelseries engine de mikrofon ayar bölümü olması lazım ordan ayarı biraz kısmayı deneyin, olmazsa skype ayarlarıyla biraz oynayın.

Steelseries engine benim kulaklık için çalışmıyor.
SSE usb girişliler için.
Skype baya karıştırdım windows dan dijatel sesi getirdim daha az geliyor dediler napıcam bilmiyorum.

Ses kartını çıkarıp taktım, pc'ye reset attım bişey olmadı hala aynı anakartın ses kartı çalışmıyor.

Başka yardım edecek yok mu ?

Sesini kıstım %8 e aldım ozaman çok az geliyormuş ses ama öyle olunca ben oyunun sesini çok az duyuyorum.
Mikrofon ayarlarını kıstım sesin gelmiyor dediler.
PS4 taktım kulaklığı böyle bir sıkıntı olmadı ama.
Ses kartını mı değiştirsem ?

Sesini kıstım %8 e aldım ozaman çok az geliyormuş ses ama öyle olunca ben oyunun sesini çok az duyuyorum.
Mikrofon ayarlarını kıstım sesin gelmiyor dediler.
PS4 taktım kulaklığı böyle bir sıkıntı olmadı ama.
Ses kartını mı değiştirsem ?
Ses kartıyla alakası yok. Mikrofonun desibelini kısabilirsin. Olmassa yeni mikrofon al, ses kartını değiştirme.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı