Steelseries TusQ Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steelseries-TusQ-01.jpg

Bu videomuzda mobil oyuncuların ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış olan Steelseries TusQ kulaklığı inceledik. Mobil oyunculuk yıllar içinde gelişmeye devam etti ve bugün ciddi bir pazar payına sahip. Tabii ki akıllı telefonlar da mobil oyuncuların ihtiyaçlarına göre gelişmeye devam ediyor. Mesela yüksek çözünürlüklü ve yenileme hızına sahip olan ekranlarla donatılmış telefonların sayısı giderek artıyor. Mobil oyunculukta aksesuarlar […]

Devamı: Steelseries TusQ Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bütçene bağlı. Bu ürün bana daha çok, ''niche'' ürün gibi geliyor. CX 300s vardı sanırım daha ucuz fiyata, alınabilir.

Şahsen o uzayan mikrofon hoş durmamış.
Onu görmemiştim, berbat gözüküyor. WF1000XM3 ya da AirPods Pro alıp geçerim muhtemelen.

Kulaklık tasarımsal açıdan pek içime sinmedi ama mikrofon kalitesini çok beğendim.
Bütçene bağlı. Bu ürün bana daha çok, ''niche'' ürün gibi geliyor. CX 300s vardı sanırım daha ucuz fiyata, alınabilir.

Şahsen o uzayan mikrofon hoş durmamış.
Bu işlerden çok anlamam ama naçizane deneyimimi paylaşayım. CX300 var bende, mikrofon olmayan modeli. Bass'lar biraz hafif kalıyor ama sesleri gayet net ve detaylı duyabiliyorsun. Sahne performansı iyi, enstrümanları rahatlıkla seçebiliyor ve konumlandırabiliyorsun. Güzel kulaklık, alınabilir. Ama SteelSeries ile karşılaştırak pek mantıklı değil sanki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı