Steelseries ürünleri Türkiye'de neden bu kadar pahalı?

Yahu orada hala haklıyım, aldın mı üzmez. Çöp ürünü varsa da çöp diyorum, hatırlatırım.
1610095781191.png

Bugün mediamarkta ss rival 3 vardı. Üstünde saçmasapan büyük bir güvenlik kilidi olduğu için pek bakamadım fakat beklentimin altında bir mouse çıktı. Şu anda viper mini kullanıyorum ve çok daha iyi. Rival 3 ışıklandırması hoşuma gidiyor.

Razer Blackshark V2 Pro almadan önce kablosuz oyuncu kulaklıklarını çok araştırdım. Arctis 9'a en fazla 1500 TL verilir. Alternatifleri Blackshark V2 Pro, Logitech Pro X Wireless, Corsair Virtuoso daha iyi.
Arctis 9'a rakip benim gözümde Logitech G733 olup G733 yazılım ve mikrofonda daha iyi bence. Ses kalitesinde bu ikiliyi karşılaştıracak karşılaştırmalı bilgim yok.

Razer Blackshark V2 Pro almadan önce kablosuz oyuncu kulaklıklarını çok araştırdım. Arctis 9'a en fazla 1500 TL verilir. Alternatifleri Blackshark V2 Pro, Logitech Pro X Wireless, Corsair Virtuoso daha iyi.
Arctis 9'a rakip benim gözümde Logitech G733 olup G733 yazılım ve mikrofonda daha iyi bence. Ses kalitesinde bu ikiliyi karşılaştıracak karşılaştırmalı bilgim yok.
Telefonda da kullanmak isteyen biri için bir rakibi yok.

Telefonda da kullanmak isteyen biri için bir rakibi yok.
Şu an kullandığım Blackshark V2 Pro 3.5 MM jack destekliyor ve telefonumda Spotify Premium ile test ettim. 3.5 MM kullanıldığında kablosuz devre dışı kalıp gücü bataryadan almayıp klasik 3.5 MM kulaklık gibi telefondan besleniyor. Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro ve kulaklığı çok rahat besledim.

Şu an kullandığım Blackshark V2 Pro 3.5 MM jack destekliyor ve telefonumda Spotify Premium ile test ettim. 3.5 MM kullanıldığında kablosuz devre dışı kalıp gücü bataryadan almayıp klasik 3.5 MM kulaklık gibi telefondan besleniyor. Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro ve kulaklığı çok rahat besledim.
Arctis 9 kullanıyorum ve benim kulaklığım da 3.5mm jack destekliyor ancak o zaman neden kablosuz bir kulaklık alıyorum ki? Bir oyunun açılmasını beklerken Bluetooth açıp yatağa yatarak beklemek gerçekten çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı