Steins Gate izleme sırası nedir?

techakn

Decapat
Daha fazla  
Bu animeye başlayacağım fakat nereden ve hangi sırayla başlamam gerektiğini bilmiyorum. Daha önce bununla ilgili bir konu var fakat ben anlayamadığım için tekrar yazıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_20210428-195208~2.png

@İmperceptible 'in yazdığı izleme sırasına göre izlersen muazzam bir dram animesi halini alıyor. Aslında Steins;Gate 0 ana hikayeye dahil değil ama karakterlerle içselleşebilmek için izlenmesini tavsiye ederim. Steins;Gate 25. bölümden sonra da filmini izle.

Şu an 20.bölümdeyim ama 24'te final veriyor. 25.bölüm yok. 24'ten sonra 1 bölüm ova ve 4 tane Special bölüm var. Buradan sonra nasıl izlemeliyim. 24 25 izleme demişsiniz. 25 olmadığına göre 23 24 mü izlemeyeyim?
@İmperceptible 'in yazdığı izleme sırasına göre izlersen muazzam bir dram animesi halini alıyor. Aslında Steins;Gate 0 ana hikayeye dahil değil ama karakterlerle içselleşebilmek için izlenmesini tavsiye ederim. Steins;Gate 25. bölümden sonra da filmini izle.

Şu an 20.bölümdeyim ama 24'te final veriyor. 25.bölüm yok. 24'ten sonra 1 bölüm ova ve 4 tane Special bölüm var. Buradan sonra nasıl izlemeliyim. 24 25 izleme demişsiniz. 25 olmadığına göre 23 24 mü izlemeyeyim?

@techakn Bölüm numarasını yanlış yazmışım kusura bakmayın. Steins Gate 0 izledikten sonra 23 ve 24 olması lazım doğrusu. Special ve OVA bölümlerinin hikayeye bir katkısı yok. Bitirdikten sonra izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı