Steins Gate izleme sırası

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Şu an 20. bölümdeyim. Hangi sırayla izlemem gerekiyor? Steins Gate 0 ve Steins Gate 23 (β) bölümü var. Kaçıncı bölümden sonra hangisini izleyeceğim?

Başlığa gelenler için açıklamalı bir şekilde yazayım. Böylece tüm bölümler izlenmiş olur.

1. öncelikle steins gate 1. Sezon 24 bölüm
2. Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania (Ek Bölüm - OVA)
3. Sonra filmi Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu
4. Daha sonra 2. Sezona geçmeden önce bu ova’yı izlemek şart. Bu ova 23. Bölüme benzer ama sonu farklı. Ova ismi 23 b beta bölümü (steins;gate: kyoukaimenjou no missing link - divide by zero)
5. Şimdi 2. sezon olarak geçen steins gate zero 23 bölüm
6. Son olarak son ova Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine

Bütün bunları izleyince ilk bölüme tekrar bakmak isteyebilirsin. Kafa karışacak çünkü. 😆😆

Başlığa gelenler için açıklamalı bir şekilde yazayım. Böylece tüm bölümler izlenmiş olur.

1. öncelikle steins gate 1. Sezon 24 bölüm
2. Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania (Ek Bölüm - OVA)
3. Sonra filmi Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu
4. Daha sonra 2. Sezona geçmeden önce bu ova’yı izlemek şart. Bu ova 23. Bölüme benzer ama sonu farklı. Ova ismi 23 b beta bölümü (steins;gate: kyoukaimenjou no missing link - divide by zero)
5. Şimdi 2. sezon olarak geçen steins gate zero 23 bölüm
6. Son olarak son ova Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine

Bütün bunları izleyince ilk bölüme tekrar bakmak isteyebilirsin. Kafa karışacak çünkü. 😆😆
Sakın bu arkadaşın dediği gibi izlemeyin ben güvendim böyle izledim bütün seyir zevkim kaçtı..Aşağıdaki görselde doğru sıralama var

Dosya Ekleri

• f1fe50a22ac642a70990b31de53c58b134fdd50958ce116f6c84438a34fa4ac7.jpg
    f1fe50a22ac642a70990b31de53c58b134fdd50958ce116f6c84438a34fa4ac7.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 7.296
Sakın bu arkadaşın dediği gibi izlemeyin ben güvendim böyle izledim bütün seyir zevkim kaçtı..Aşağıdaki görselde doğru sıralama var
Evet ben de arkadaşın dediği gibi izlemedim ilk sezon 22. bölümden sonra 23B bölümü sonra Steins Gate0 izlenmesi gerekiyor. Filmlerini izlemedim.

Ben size çıkış sıralamasını attım. Dünyadaki birçok insan bu sırayla izledi ve animeyi sevdi. İsteyen yıllarına baksın çok zor değil.

bütün seyir zevkim kaçtı..
Ahaha biraz abartı olmuş.

22. bölümden sonra 23B bölümü sonra Steins Gate0 izlenmesi gerekiyor
Dediğim gibi bu şart değil. İlla kronolojik olsun dersen öyle yapman gerekiyor. Ama şart değil. En önemlisi 23b ovasını izlemeden steins gate zero'ya geçmemek. Zaten zero bitince "ha demek öyleymiş" diye düşünüyor insan.

Farkettim de steins gate izleme sırası deyince bu konu google'da öne çıkıyor bayağı. 😄 Neden bilmem. Neyse burada yazmayan ama çoğunluğun beğendiği o kronolojik sıralamayı atmak istedim. Önceden inat edip atmamıştım...

IMG_20220715_125933.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı