Steins Gate izleyin ve izlettirin

348103

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi, en az 150'ye yakın anime izlemişimdir ama hiçbirinden Steins Gate tadı alamadım. Konusu olsun, hikayesi olsun, anime içindeki bağlantılar olsun, animedeki sözler ve firmalar gerçek firmalar. Hikayesi de çok güzel. Animeye başlamak istiyorsanız Steins Gate ile başlayın. Ona benzer bir anime arıyorum hala ama maalesef bulamadım. Tekrardan diyorum, Steins Gate izleyin ve izlettirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz gibi, en az 150'ye yakın anime izlemişimdir ama hiçbirinden Steins Gate tadı alamadım. Konusu olsun, hikayesi olsun, anime içindeki bağlantılar olsun, animedeki sözler ve firmalar gerçek firmalar. Hikayesi de çok güzel. Animeye başlamak istiyorsanız Steins Gate ile başlayın. Ona benzer bir anime arıyorum hala ama maalesef bulamadım. Tekrar diyorum, Steins Gate izleyin ve izlettirin.

Steins; Gate izlemek için anime izliyor olmaya gerek yok bence. Sadece iyi kurgulanmış karakterler ve iyi yazılmış bilim kurgusu için bile kaçırılmaması gereken bir yapım. (Çoğu bilim kurgu etiketinie sahip olan yapım bu etiketini zerre hak etmiyor. İyi bilim kurgu yazmak cidden zor.)
Müzikleri, hikayesi, derin karakterleri, garip fan izleme sırası... Herkese hitap etmeyebilir belki ama en azından bir kere şans verilmesi lazım.
Bu da Steins; Gate serisindeki favori müziğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steins;Gate izlemek için anime izliyor olmaya gerek yok bence. Sadece iyi kurgulanmış karakterler ve bilim kurgu hikayesi nasıl olur görmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir yapım.
Müzikleri, hikayesi, derin karakterleri, garip fan izleme sırası... Herkese hitap etmeyebilir belki ama en azından bir kere şans verilmesi lazım.
Tarzınıza karışmak istemiyorum ama bilim kurgu izlemek istiyorsanız gidip The Expanse izleyin, Tom ve Jerry neyse animeler de benim gözümde odur, bu kadar ciddiye alınıp tatavası yapılacak bir şey değil.

Steins; gate izlemek için anime izliyor olmaya gerek yok bence. Sadece iyi kurgulanmış karakterler ve iyi yazılmış bilim kurgusu için bile kaçırılmaması gereken bir yapım. (çoğu bilim kurgu etiketinie sahip olan yapım bu etiketini zerre hak etmiyor. İyi bilim kurgu yazmak cidden zor.)
Bu da steins; gate serisindeki favori müziğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle ben de bu şarkısını çok seviyorum animenin.
Tarzınıza karışmak istemiyorum ama bilim kurgu izlemek istiyorsanız gidip the expanse izleyin, tom ve jerry neyse animeler de benim gözümde odur, bu kadar ciddiye alınıp tatavası yapılacak bir şey değil.

Şahsen The Expanse izlemektense Steins Gate izlemeyi tercih ederim.

Gençlerin gereksiz yere üzerlerine gidip durmayın. İsteyen istediğini sever. Tamam konu anasayfanıza düşmüş olabilir, günde onlarca -benim için saçma sapan olan- konuya maruz kalıyorum. Bunun taktiği var, görmezden gelmek. Her şeye bi' mualefet olmaya çalışmayın. İşinize bakın.

Bu güzel memlekette gençlerin yapabileceklerini kısım kısım kıstıkları için önlerinde sadece bir ekran var. Günleri ona bakmakla geçiyor ki zaten kapanmadayız, yapabilecek pek de bir şey yok. Ha yapanlar var mı, var. Her kesim hayallerinin peşinden gidip gerçekleştirebilecek kadar hırslı, azimli, başarılı olamıyor. Yapacak bir şey yok.

Oldu kralım. Başka bir isteğiniz var mıdır?

Bir animeyi bu kadar övmek mantıklı değil. Sen beğenmiş olabilirsin, fakat herkese uymayabilir. İnsanlara "Bu harika, bu müthiş bunla başla yoksa ölürsün veya bu animelerin kralıdır izlemezsen bacağın kopar." gibi cümleler mantıklı değil.

Ben ilk iki bölümü izlemiştim. Hoşuma gitmedi.

Şimdi senin dediğin gibi ben yorum yapayım.

Arkadaşlar izleyin izlettirin. Harika. Ben izledim mükemmeldi. Sonuçta ben beğendiysem sizde beğenmek zorundasınız! İlk önce bu animeden başlayın yoksa pişman olursunuz.

Fakat güzel bir anime başlamanızı öneririm diyorsanız daha iyi olur. Birde izleyen arkadaşlar ikinci bölümden sonra açılıyor mu ona göre başlayayım?

Geri
Yukarı