Stepn uygulamasından ayakkabı alınır mı?

Doğru ama bence bu uygulamalara pek güven olmaz ödeme bile yapmaz bazıları.
2 ayakkabım var ve ikinciyi de amorti ettim. Günde 120 ile 150 dolar civarı para kazanıyorum. 1900 2200 tl civarı yani. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.
Stepn uygulamasından ayakkabı almak istiyorum ne kadar zamanda paramı amorti eder ve kazan sağlar. Geç kalınmış mıdır?
Geç kalınmış mıdır? Buna kimse net bir yanıt veremez. Walker en az kazandıranı jogger biraz daha fazla runner ile en çok kazanırsın. Bende walker ve jogger var. İkisi arasında kazanç 1 2 GST civarı oynuyor. Ayakkabılar 1000 dolar civarından başlıyor gibi az önce baktım. Ama özellikleri iyi olanlar biraz daha pahalı oluyor. Denk gelirse özellikleri iyi olan 1100 dolara yaklaşık 16 17 bin TL'ye ayakkabı bulabilirsen amorti süresi baya kısa olacaktır. Ancak amorti süresi de değişken çünkü vermiş olduğu GST coin bazen düşüyor bazen çıkıyor.

Diyelim 1100 dolarlık yaklaşık 16 bin TL'ye ayakkabı aldın ve 2 3 günlük kazancı da levele bastın. Günlük tamir masrafı çıkmış şekilde 12 GST veriyor diyelim. Şu anki GST fiyatına göre amorti süresi 59,59 dolar çarpı 19 gün eşittir 1132 dolar yapıyor. 3 günü de level kasmaya versek 22 gün yapar.

1100 dolarlık bir ayakkabı alıp 3 gün yürüyüp o kazanç ile level 9'a çıkıp şu an 4.97 olan GST ücreti ile 22 günde parayı amorti etmiş oluyorsun.

GST çıkarsa daha kısa sürede düşerse daha uzun sürede amorti edersin.

Son düzenleme:
2 ayakkabım var ve ikinciyi de amorti ettim. Günde 120 ile 150 dolar civarı para kazanıyorum. 1900 2200 TL civarı yani. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.

Geç kalınmış mıdır? Buna kimse net bir yanıt veremez. Walker en az kazandıranı jogger biraz daha fazla runner ile en çok kazanırsın. Bende walker ve jogger var. İkisi arasında kazanç 1 2 gst civarı oynuyor. Ayakkabılar 1000 dolar civarından başlıyor gibi az önce baktım. Ama özellikleri iyi olanlar biraz daha pahalı oluyor. Denk gelirse özellikleri iyi olan 1100 dolara yaklaşık 16 17 bin TL'ye ayakkabı bulabilirsen amorti süresi bayağı kısa olacaktır. Ancak amorti süresi de değişken çünkü vermiş olduğu gst coin bazen düşüyor bazen çıkıyor.

Diyelim 1100 dolarlık yaklaşık 16 bin TL'ye ayakkabı aldın ve 2-3 günlük kazancı da levele bastın. Günlük tamir masrafı çıkmış şekilde 12 gst veriyor diyelim. Şu anki gst fiyatına göre amorti süresi 59,59 dolar çarpı 19 gün eşittir 1132 dolar yapıyor. 3 günü de level kasmaya versek 22 gün yapar.

1100 dolarlık bir ayakkabı alıp 3 gün yürüyüp o kazanç ile level 9'a çıkıp şu an 4.97 olan gst ücreti ile 22 günde parayı amorti etmiş oluyorsun.

Gst çıkarsa daha kısa sürede düşerse daha uzun sürede amorti edersin.

Ben lvl 9 damı amorti edim paramı yoksa lvl 10 15 yapmalı mıyım?

Ben lvl 9 damı amorti edim paramı yoksa lvl 10 15 yapmalı mıyım?
Genelde level 9 öneriyorlar. Çünkü level 10'daki istediği ücret biraz fazla. 30 gmt 30 gst istiyor. Level 9'a kadar çıkıp amorti edene kadar o level'de kalmak daha mantıklı görünüyor. Tabi bu sizin tercihiniz.
Bu arada her level de o kadar GST istiyor. Yani 11 level yapmak için 11 GST istiyor. 12 de 12 GST.

Ben amorti ettim ama ben bile şu an level kasmıyorum. Çünkü kazançlar gayet yeterli biraz para toplamak istiyorum ilerisi ne getirir bilemeyiz. Belki 1 ay kazandıktan sonra level kasarım. Bazıları birkaç gün kazanıp 1 günü levele ayırıyor. Yani öyle de yapılabilir tercih sizin.

Geri
Yukarı