Stock "Dosyalar" uygulaması nasıl tekrar etkinleştirilir?

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selam arkadaşlar, Xplore uygulamasıyla data klasörüne erişmek için Dosyalar uygulamasını devre dışı bıraktım ama şimdi daha kötü oldu. Yazma izni almak istediğim klasörler, Dosyalar uygulamasının olmamasından kaynaklı olarak "izin verecek uygulama bulunamadı" hatası veriyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar'dan etkinleştirilmiyor mu?
Maalesef. Hatta buraya ekran görüntüsü bile atamıyorum çünkü uygulama devredışı.

Selam arkadaşlar, Xplore uygulamasıyla data klasörüne erişmek için Dosyalar uygulamasını devre dışı bıraktım ama şimdi daha kötü oldu. Yazma izni almak istediğim klasörler, Dosyalar uygulamasının olmamasından kaynaklı olarak "izin verecek uygulama bulunamadı" hatası veriyor. Ne yapmam lazım?
Çözdüm arkadaşlar, cihazın ayarlarını sıfırladım halloldu. Yeni sorun ise eski sorun devam ediyor. Yani hala data klasörüne erişemiyorum.

Son düzenleme:
Android 11 ve üzerindeki sürümlerde 3. parti dosya yöneticisi uygulamalarının Android klasöründeki data ve obb klasörlerine erişimi engellenmiştir, bu klasörlere sadece Android'in kendi "Dosyalar" uygulaması üzerinden erişilebilmektedir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı