Stockholm hatıra paketi jetonu parayla alınabiliyor mu?

blizzarrd

Kilopat
Bu jeton turnuva bittikten sonra parayla alınabiliyor mu?

souvenir.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta farklı yazıyor.😒
Başlığı moderatör o şekilde düzeltmiş. Benim başlığım böyle değildi :D

20 Aralık'a kadar alıp kullanabilirsin. Zaten 54 tane almışsınız ya hocam :D
Mevcut jetonların 20 aralığa kadar kullanılabildiği yazıyor fakat 20 Aralık'a kadar yeni jeton alımı yapılabiliyor mu kaynaklar bunu belirtmemiş. Tecrübesi olan kişiler, geçmiş turnuvalarda son maç oynandıktan sonra alım yapan oldu mu?

Bu kutular turnuvadan sonra değerleneceğini düşündüğüm için bir miktar alım yaptım. Ona göre envanteri satıp biraz daha almayı düşünüyorum.

1636303384822.png

Etkinlik boyunca satın alınabilir yazmışlar ama etkinlik derken son maçı mı kastediyorlar yoksa 20 Aralık'a kadar olan süreci mi kastediyor ben de çözemedim. Ben bugünden aldım alacağım kadar jetonu ne olur ne olmaz diye. Ayrıca indirime de girmedi ne zaman girecek acaba?🤔

Eki Görüntüle 1208830
Etkinlik boyunca satın alınabilir yazmışlar ama etkinlik derken son maçı mı kastediyorlar yoksa 20 Aralık'a kadar olan süreci mi kastediyor ben de çözemedim. Ben bugünden aldım alacağım kadar jetonu ne olur ne olmaz diye. Ayrıca indirime de girmedi ne zaman girecek acaba?🤔
Evet bunun cevabını bu gece maçtan sonra öğreneceğiz.

Evet bunun cevabını bu gece maçtan sonra öğreneceğiz. 20 aralığa kadar jeton alımları açık olursa al sat yaparak güzel paralar kazanılır. Kutu fiyatı düşerse de elimize 26 TL geçecek şekilde satıp tekrar alırız. Böylelikle Steam puanımız da yükselir. Bu kutuların zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum. En kötü verdiğimiz para geri gelir.

Dostum merhaba. Jeton hala satiliyor mu oyun ici? Satiliyorsa kac TL soyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı