Stok sorunu neden artık bitmiyor?

Ocakta bilgisayar topladım, dur dediler yapma dediler. Öncesi de var tabi beklemekten helak oldum. Miningci ağaların kulakları çınlasın. Stok gelse bile ben hala ekran kartı alabileceğimi sanmıyorum. Onlardan bize kalmıyor.
Otomatik bot ile stoklara düşen kartları çekiyor diyenlerde var bize kalmadan, yapmasınlar demiyoruz ama işin cıvığını gerçekten çıkardılar. ASIC ile yapın bu işi daha iyi.

Miningciler yüzünden.

Otomatik bot ile stoklara düşen kartları çekiyor diyenlerde var bize kalmadan, yapmasınlar demiyoruz ama işin cıvığını gerçekten çıkardılar. ASIC ile yapın bu işi daha iyi.
Vatan'da çalışan bir arkadaşım; ekran kartlarını bizde sistemlerle birlikte satmaya çalıştık bir süre ve hala devam ediyorlarmış fakat gelen ekran kartını alabilmek için komple sistemi satın alıyor demişti. Hazır sistemlerinde de ekran kartı kalmadı o dönemde.

Vatan'da çalışan bir arkadaşım; ekran kartlarını bizde sistemlerle birlikte satmaya çalıştık bir süre ve hala devam ediyorlarmış fakat gelen ekran kartını alabilmek için komple sistemi satın alıyor demişti. Hazır sistemlerinde de ekran kartı kalmadı o dönemde.

Sinerji'de çalışıyorum şu anda biz satmıyoruz.

İsveç'te yaşan Türk YouTube içerik video çeken kişi, oda öyle söylüyor direk sistemi alıyorlar, kartı söküp sistemin geri kalanını satıyorlar.

Mining diye bir şey olmasa şu an gelen stoklar herkese yeterdi fakat gelen stokları mining yapanlar aldığı için hem fiyatlar artıyor hem de stok kalmıyor

Silikon sorunları da eklenince işin içine süreç uzadı. Umudum yaz aylarıydı görünen o ki 2022'ye kadar sürecek.

Normal Oyuncu: Oyun oynamak için ekran kartı alacağım.

Mining'ci: Yoo.

Ekran Kartı Markaları: Bencede Yoo.

Geri
Yukarı