Stoklarda ekran kartı yok

Lmaol

Picopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, ne olacak bu stokların hali? Ekran kartı alacağım alamıyorum. GTX 1660 6 GB stoğu var mı ya da RX 5500 XT 8 GB'ın bilen biri yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah ah her gün ekran kartı araştırmaktan yoruldum vallahi bir stok gelse de alsam tahmini ne zaman gelir?
Yeni ekran kartları piyasaya çıkmadan pek mümkün durmuyor stok durumu. Çok sık takip etmek lazım. Amazon, Gamegaraj ve Akakçe'den takip etmeni öneririm.

12 Şubat'ta Çin yeni yılı var. Bu yüzden üretim yavaşlamış durumda. Şubat sonunda RTX 3060'lar da piyasaya çıkacak. Tahminlerime göre Şubat'ın sonuna doğru stoklara ürünler gelmeye başlar ama gelecek ürünler çok hızlı tükenecektir. Mart-Nisan gibi bir nebze piyasa rahatlar ve fiyatlar düşer.

Vatan'da 1-2 tane stok vardı bazı illerde ama 1 gecede 500-700 TL zam yapmışlar. 5500 XT 4 GB 2020 TL'ydi dün şimdi 2500'ü geçmiş, GTX 1660 ise 3400 TL olmuş. 1660 Super 4300 TL diyor. 😂

Benim 5500 XT 8 GB'ı 3000 TL'ye satacaktım şu anda vazgeçiyorum.

Satma ekran kartsız kalırsın :D kıtlık yaşanıyor resmen ekran kartı yakında kara borsaya düşer :D inşallah yakın zamanda düşer bu Bitcoin inşallah bir anda yere çakılırda miningci kansızlar zarara girer.

@Lmaol mining yapanların bir kabahati yok. Adamlar para kazanacak yatırım yapıyor gayet doğal. Kafe açan adama küfür etmek gibi olur bunu demek. Satıcılar fahiş fiyat koymasın önce AMD ile Nvidia zam yapmadı kartlara. Acelem olsaydı 5500 XT 4 GB alırdım 1800-2000 TL seviyesinden yaslanırdım arkama hiç yoktan iyidir.

Geri
Yukarı