Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Bu virüs (.omfl) neden bazı dosyalara (steam vb.) bulaşmıyor? 154kb ve üstü değil miydi?
145 kb dediğin ne?
Steam vb. dosyalara bulaşarak bir şey elde edemeyeceği için lazım olan döküman ve dosyalara bulaşmak için tasarlanmış çünkü.

145 kb dediğin ne?
Steam vb. dosyalara bulaşarak bir şey elde edemeyeceği için lazım olan döküman ve dosyalara bulaşmak için tasarlanmış çünkü.
Bu tür virüsler 154kb ve üstüne bulaşıyor ya ondan. İyi de uzantı falan ayırt etmeden her yere bulaşıyor. Uzantıya göre hatta bulaşıyor yani. O iş dosyaya klasöre bakmıyor. Ama bu nasıl oluyor onu anlamış değilim.

Bu tür virüsler 154kb ve üstüne bulaşıyor ya ondan.
Öyle bir şey yok nereden duyduysanız yanlış.
İyi de uzantı falan ayırt etmeden her yere bulaşıyor. Uzantıya göre hatta bulaşıyor yani. O iş dosyaya klasöre bakmıyor.
Uzantı ayırt etmeden diye bir şey yok. Belirli uzantıları şifrelemektedir.

Murat bey, vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ediyorum. Dosya bağlantısını aşağıda paylaşıyorum. yalnızca bende olmadığı için 2 dosyayı paylaşamıyorum bunlar;
1-C klasöründe SystemID/PersonalID.txt adında bir txt dosyası yok bende epey baktım tarattım bulamadım.
2-şifresiz bir yedeği malesef yok dosyaların

Geri
Yukarı