Storytel alınır mı?

ıvx

Decipat
Okumak istediğim birkaç kitap Storytel'de mevcut daha önce dinleme şeklinde olan bir program kullanmadım. Yolculuklarda vs. rahat olur diye düşünüyorum kullananlar var mı platform nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seslendirilen kitapların yüzde 80i çok rahat ve akıcı bir biçimde okuyanlar tarafından seslendiriyor. Tavsiye ederim zaten 1 hafta denemesi var beğenmezseniz iptal edersiniz.

Ben kullanıyorum uzun zamandır. Çoğu zaman kitabı daha iyi kavramaya yardımcı oluyor. Kitap daha kalıcı bir şekilde yer ediniyor zihinde. Onun dışında oldukça da keyifli. En azından deneme süresini kullanarak fikir edinebilirsin .

Okumak istediğim birkaç kitap Storytel'de mevcut daha önce dinleme şeklinde olan bir program kullanmadım. Yolculuklarda vs. rahat olur diye düşünüyorum kullananlar var mı platform nasıl?
Gayet iyi çalışan bir uygulama ama podcast gibi kitap dinleyip dinleyemeyeceğini sormalısın kendine, benim hoşuma gidiyor dinliyorum arada.

Gayet iyi çalışan bir uygulama ama podcast gibi kitap dinleyip dinleyemeyeceğini sormalısın kendine, benim hoşuma gidiyor dinliyorum arada.

14 günlük deneme süresi var sanırsam oradan deneyeceğim Türkçe olarak Sherlock Holmes'un bende olmayan bir cildi var onu okumak istedim o yüzden almayı düşünüyorum dinlerken aynı zamanda yazı şeklinde kitabıda okuyabiliyor muyuz İngilizce kitaplarda anlamadığım kısımlar olacağından benim için burası biraz önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı