Wallpaper Engine alınır mı?

Çok saçma. 15 yaş çocuklar gibi 3 günlük okul harçlığı 45 TL'nin muhabbetini yapıyoruz 10 kişi şaka gibi.

"O 45 TL ile gider adam gibi oyun alır beni günlerce eğlendirecek materyale sahip olurdum" :D

45 TL Wallpaper Engine al sonra günlerce eğlendirecek oyunu da al. Hatta sonra git bir de CS:GO skini al paşa gönlüm mutlu olsun yeterli değil mi?

Bilgisayarını çekmişsin altına Wallpaper Engine'ye verdiğin 45TL'yi mi konuşuyorsun burada? Kullanmayacaksan iade et kullanacaksan hayırlı olsun.
Tartışmanın amacı zaten alınmayacak olduğunu kanıtlamak. Sonda söylediğin lafların manası yok.

Bence paraya değdi sağ olun oyunda aldım ihtiyacım kalmadı artık.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-02_182230401.png
    resim_2023-08-02_182230401.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 27
Konu sahibi animeci olduğunu gösterince tartışmanın anlamsız olduğunu anladım ve konuya bakma ihtiyacım kalmadı arkadaşlar. Görüşürüz.

Bence alınabilir. Zaten bu program sürekli zamlanıyor fakat 45 TL eder mi kişiden kişiye değişir fakat bir kez alıp yıllarca kullanacağın bir program zaten. Bu program yarın 170 TL bile olabilir hiç şaşırmam bir ara sürekli zam geliyordu buna.

Konu sahibi animeci olduğunu gösterince tartışmanın anlamsız olduğunu anladım ve konuya bakma ihtiyacım kalmadı arkadaşlar. Görüşürüz.

Anime izlemedim hayatıdma sadece hoşuma gidiyor bu baba figürü ne bu sinir ne acaba?

Hocam almışsınızda, sizce Hogwarts nasıl oyun ben hiç sevemedim, siz sevdiniz mi?

Bence zevkli hocam çok eğlendirdi beni. Dünyası filan.

Geri
Yukarı