Strateji Oyunları için en ideal ekran kartı ve işlemci

189913

Kilopat
Makaleler
1
Genel olarak strateji oyunlarına çok tutkuluyumdur. Hearts of iron 4 oyununu çok seviyorum fakat bilgisayarım çok iyi kaldıramıyor. Ve Hearts of Iron 4 gibi bir çok strateji oyunları oynuyorum. Tabii ki de FPS oyunlarını da severim, oynarım.
Arkadaşlar genellikle strateji oyunları için nasıl bir işlemci alınmalı çok çekirdekli mi olmalı? Ryzen mi olmalı? FPS oyunlarını kaldırsın ama, strateji oyunlarını çok daha iyi kaldırmasını istiyorum.
En ideal ekran kartı nedir Hearts of iron 4 tür oyunlar için? Ve aynı şekilde FPS oyunlarını da çok iyi kaldırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kategorilerine göre donanım seçilmez. Elinizdeki bütçeye uygun en iyi sistem önerilir.
Evet ama, Hearts of İron 4'de ciddi bir optimizasyon sorunu var. Fakat bazı kişiler bu sorunu yaşamıyor. Bu tür oyunlar çok iyi bir işlemci istiyor anladığım kadarıyla ben ona göre bir tavsiye istiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı