Strateji oyunlarını hile yapmadan oynayamamak

Baro27Ka

Centipat
Evet strateji oyunlarını severim. Superpower 2 EU4 HOI4 cossacks 3 age of Total war empire favorilerimdir. Ama Türk devleti olunca dayanamıyorum. Alıyorum osmanlı ya da Türkiye'yi basıyorum hileyi Avrupa'yı Amerika'yı darmadadağın ediyorum ve tuhaf bir şekilde çok hoşuma gidiyor. Ama tüm Avrupa Amerika bitince sıkılıyorum ve oyunu kapatıyorum. Ama hile resmen bağımlılık oldu bırakamıyorum. Verecek taktiğiniz var mı?

Hocam gerçekten tüm samiyetimle soruyorum bunu hile yaparken nasıl zevk alıyorsunuz? Tabii ki ilerleme kaydetmek güzel hissettiriyor. Ama emeksiz bir şekilde bir yerlere gelmek özellikle de kimse seni bir şeye zorlamıyorken yani saçma geliyor bana hiç anlayamadığım bir olay. Taktik olarak da bu tarz oyunları Online platformlarda oynayabilirsiniz. Ceza yedikten sonra açmazsınız belki.

Hile yapmayın.:D
Makarası bir yana hile yapmamayı kendinize hedef olarak koyun hemen en güçlü olma isteği gibime geliyor sizin hile bağımlılığınızı

Yüksek saatlerde hoi4 ve eu4 oyuncusu olarak şu taktiği verebilrim.Oyunu en kolayda başlatin yapabilceğiniz en kolay modu acin ama hile kesinlikle yapmayın yavas yavaş zorluk derecrsini artirin.Zaten eu4 de osmanlı cok güçlü hile yapmadanda cok rahat heryeri alırsınız

Evet strateji oyunlarını severim. Superpower 2 EU4 HOI4 cossacks 3 age of Total war empire favorilerimdir. Ama Türk devleti olunca dayanamıyorum. Alıyorum osmanlı ya da Türkiye'yi basıyorum hileyi Avrupa'yı Amerika'yı darmadadağın ediyorum ve tuhaf bir şekilde çok hoşuma gidiyor. Ama tüm Avrupa Amerika bitince sıkılıyorum ve oyunu kapatıyorum. Ama hile resmen bağımlılık oldu bırakamıyorum. Verecek taktiğiniz var mı?
Starcraft Remastered'a başla.
Hile olsan bile kaybedersin kore serverlerinde :D

Hocam gerçekten tüm samiyetimle soruyorum bunu hile yaparken nasıl zevk alıyorsunuz? Tabii ki ilerleme kaydetmek güzel hissettiriyor. Ama emeksiz bir şekilde bir yerlere gelmek özellikle de kimse seni bir şeye zorlamıyorken yani saçma geliyor bana hiç anlayamadığım bir olay. Taktik olarak da bu tarz oyunları Online platformlarda oynayabilirsiniz. Ceza yedikten sonra açmazsınız belki.
O tip bir hile değil. 3. parti yazılım değil. Konsol komutlarını kullanarak hileden bahsediyor arkadaş muhtemelen. Bu sorun bende de var. Kötü bir olay oluyor hemen geriye dönmek veya hileyle düzeltmek falan istiyorum. Iron man modu oynayın. Bi' nebze işe yarıyor.

H.

Hocam Türkiye olarak ekonimede ve askeri açıdan birinci olup Avrupa'nın içinde geçince bir milli gururla kendimi tatmin ediyorum ve çok hoşuma gidiyor tüm dünya haritasının Türkiye ile kaplanması ve New yorkun Türkiye'ye ait olması.
Yüksek saatlerde HOI4 ve EU4 oyuncusu olarak şu taktiği verebilirim. Oyunu en kolayda başlatin yapabilceğiniz en kolay modu acin ama hile kesinlikle yapmayın yavas yavaş zorluk derecrsini artirin. Zaten EU4'de osmanlı cok güçlü hile yapmadanda cok rahat her yeri alırsınız.

Teşekkürler umarım Rusya çok güçlenmden üstüne çökebilirim.

EU4 Online girmeye çalışıyorum herkes lobiden atıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı