189913

Kilopat
Makaleler
1
Önceden Command&Conquer Generals vardı efsane bir oyundu. Sonra bu oyunu yapan geliştiriciler keneli, böcekli saçma sapan oyunlar çıkardılar. Sonra Act of Aggression'la açlığımızı gidermeye çalışsalarda, atmosfer sıfır. Ben Command&Conguer Generals'in oyun motorunun geliştirilmiş halinin 2. oyununu istiyorum. Sizce öyle daha iyi olmaz mıydı ? Şimdi saçma sapan strateji oyunları çıkartıyorlar tamamen görüntü kirliliği...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an hala bilgisayarımda Generals Zero Hour yüklü ve oynarım arada sırada. Kesinlikle dediğiniz doğru. MOBA, RPG ve FPS oyunları revaçta olduğundan strateji oyunlarına gereken özen gösterilmiyor. Üstüne bir de Command and Conquer saçmalayınca iyice meydan boş kaldı.

Arada 9Gag'e de çıkar bu konu. Zero Hour'un devamı ne zaman gelecek diye gönderi paylaşılır.

Artık insanlara sözde bir hava katan oyunlar revaçta. Ranked denilen olay patladı gitti. Millet sırf kaybetti diye milletin anasına babasına sövüyor. İnsanlar biraz özenti olduğu için ve hava atmayı sevdiği için Ranked sistemli oyunlara yöneliyorlar. Az da olsa strateji oyunları oynayanlar var.

Total War serisi hala tadını veriyor ve anlık olarak +50K oyuncusu var. Age Of Empire IV duyuruldu.Eu4 ve Hoi4'ü oynayan çok büyük bir kitle var. Az da olsa oynanıyor mu ?

En kötüsüde Generals 2'nin yapım aşamasındayken iptal edilmesi olmuştu benim için oyun yapılıyor diye bekliyordum. Fark ettiğimde ise baya üzülmüştüm.

Total War serisi hala tadını veriyor ve anlık olarak +50K oyuncusu var. Age Of Empire IV duyuruldu.Eu4 ve Hoi4'ü oynayan çok büyük bir kitle var. Az da olsa oynanıyor mu ?
O oyunların hepsi bende mevcut ve oynuyorum. Fakat piyasaya bir daha asla command of conquer gibi efsane bir yapım gelmeyecek...

Bence artık oyunlar eski tadı vermiyor değil biz eski tadı alamıyoruz o kadar çok seçenek var ve her şeye ulaşmak çok kolay olduğu için oynanılan oyunun değeri çabuk bitiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O oyunların hepsi bende mevcut ve oynuyorum. Fakat piyasaya bir daha asla command of conquer gibi efsane bir yapım gelmeyecek...
Supreme Comender tavsiyemdir eğer RTS oyunlarını seviyorsunuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı