Strateji Oyunu Tavsiyesi

Blackinlock

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malumunuz Steam yaz indirimleri başladı, ben de damağımda tadını bırakacak, arkadaşlarla oynayabileceğimiz bir strateji oyunu arıyorum daha önce "Age of Empires ve C&C Generals" oynadım bunların tarzında köy kurup asker üretmeli oyunları daha çok seviyorum, Generals şu an Steam'de olsa hiç düşünmeden alırdım ama maalesef. Bu tarz oyunlar önerirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rise of Nations Extended Edition oynamadıysanız kesin oynayın. Onun dışında Age of Mythology ve Red Alert 2-3 serisini tavsiye ederim.

Tavsiyeler için teşekkürler, Rise of Nations grafik konusunda beni pek tatmin etmedi, Mythology ve Red alert serisini incelemiş ancak almamaya karar vermiştik. Stronghold Crusader 2 ilk kez sizden duydum, beni bu oyun ile tanıştırdığınız için teşekkür ederim, oynanış videolarını izlerken çok eğlendim, umarım oynarken de eğlenirim.

Tavsiyeler için teşekkürler, Rise of Nations grafik konusunda beni pek tatmin etmedi, Mythology ve Red alert serisini incelemiş ancak almamaya karar vermiştik. Stronghold Crusader 2 ilk kez sizden duydum, beni bu oyun ile tanıştırdığınız için teşekkür ederim, oynanış videolarını izlerken çok eğlendim, umarım oynarken de eğlenirim.

Önemli değil. Ne demek sonuçta multiplayer sunucular ne kadar yoğun olursa o kadar iyi[emoji16]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı