Steam Strateji Oyunu Tavsiyesi

somebody32

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Hazır indirim varken güzel bir strateji oyunu almak istiyorum.
Genellikle Civilization 6 oynuyorum. Platinum paket almıştım. Anthology'yee yükseltmeyi düşündüm ama zaten Civilization 7 çıkacağı için başka bir oyun almak mantıklı geldi. EU4 vs. elimde var.

Humankind düşünüyorum şu an fiyatı 81 TL ama yorumlardan anladığım kadarıyla pek sevilmemiş. Civilization tarzı olduğu için hoşuma gitti. Sizce alınır mı?

Ekstra tavsiyeleri bekliyorum.

Hazır indirim varken güzel bir strateji oyunu almak istiyorum.
Genellikle Civilization 6 oynuyorum. Platinum paket almıştım. Anthology'yee yükseltmeyi düşündüm ama zaten Civilization 7 çıkacağı için başka bir oyun almak mantıklı geldi. EU4 vs. elimde var.

Humankind düşünüyorum şu an fiyatı 81 TL ama yorumlardan anladığım kadarıyla pek sevilmemiş. Civilization tarzı olduğu için hoşuma gitti. Sizce alınır mı?

Ekstra tavsiyeleri bekliyorum.

Crusader Kings 3 var benzer türde onun dışında: Age of Empires 4 veya 3 var ama zamlandı ikisi de maalesef (ben AOE3 8 TL'ye almıştım) yoksa HOI4 alınabilir.

Crusader Kings 3 var benzer türde onun dışında: Age of Empires 4 veya 3 var ama zamlandı ikisi de maalesef (ben AOE3 8 TL'ye almıştım) yoksa HOI4 alınabilir.
Ben de bulamadım. CK3 çok pahalı geldi. Civ7 duyurulsa da çıkması en erken 2024 sonu - 2025 miş. Ben duyuruldu diye yakın zamanda çıkar diye düşündüm. Civ6'nın Anthology paketini aldım. Baya bir idare eder.

Ben de bulamadım. CK3 çok pahalı geldi. CIV7 duyurulsa da çıkması en erken 2024 sonu - 2025 miş. Ben duyuruldu diye yakın zamanda çıkar diye düşündüm. CIV6'nın anthology paketini aldım. Bayağı bir idare eder.

Hocam biraz geç oldu ama isterseni CIV 6 iade edin 7'si çıkacak resmi açıklama gelmişti 2-3 hafta önce.

Hocam peki oyun güzel mi, bir de bu CIV7 sizce ne zaman çıkar ona göre indirim döneminde belki bende alırım.
Bi youtube kanalında en erken 2024 diye duydum. Zaten hala civ6 leader pass'ine lider gelmeye devam ediyor. Çıkışının yakın olduğunu düşünmüyorum. Civ6 ya gelirsek oyun bağımlılık yapacak derecede güzel.

Geri
Yukarı