Stray'i oynadınız mı?

Oynamadım, oynamak isterim. Olur da bir gün yüzde 60-70 indirime girerse alır oynarım.
Bence girer, oyunu sadece ekranda görmüştüm fakat eğer 4-6 saat ise playtime kesinlikle girer. Zaten feedback alacaklardır bu kadar kısa sürede bitmesinden. Onlarda indirime gider diye düşünüyorum.

Bence girer, oyunu sadece ekranda görmüştüm fakat eğer 4-6 saat ise playtime kesinlikle girer. Zaten feedback alacaklardır bu kadar kısa sürede bitmesinden. Onlarda indirime gider diye düşünüyorum.
Hocam bence kısa olması iyi.

Aslına bakarsak yeni bir oyuna göre çıkış fiyatı cidden çok uygun. Oyun süresi kısa ama kısa-lineer ve saran bir oyunu bomboş açık dünya 80 saat oyuna tercih ediyorum artık. Bir de şu var bu oyun Annapurna oyunu olduğu için PS exc. süresi bittikten sonra Game Pass'e gelebilir, o yüzden çok da acele etmiyorum. Bir de spoiler yemeseydim iyiydi :D

Bende oyunu bugün bitirdim aldım yani ilk çıkmadan önce 140 TL di o zaman almadım 160 olunca aldım. :D ve oyun harika çerezlik bir oyun kütüphanemde duruyor öyle.

Fiyatına kesinlikle değmeyen bir oyun, yaklaşık 1-2 hafta önce korsan olarak bitirdim. Grafikler, hikaye ve atmosfer olsun bence harika bir oyun. Yalnız oyun elinizden hiç bir şekilde tutmuyor, tamamen kendi başınızasınız. Yani, kolay-normal-zor seçenekleri arasında mini-map falan olsa iyi olurdu çünkü B-12'nin ipuçları ya çok kolay oluyor ya da çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı